<link href="/media/template/gzip.php?jqeasytooltip-ead87149.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

aprat

  صدورآنلاین بیمه نامه درایام تعطیل  09121268394images 1

مشاوره آنلاین بیمه عمر

مشاوره آنلاین بیمه عمر ایران مان

مشاوره خرید بیمه اتومبیل

مشاوره خرید آنلاین بیمه اتومبیل

مشاوره بیمه مسئولیت

مشاوره خرید آنلاین بیمه مسئولیت

مشاوره بیمه آتش سوزی

مشاوره خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی ایران

بیمه شخص ثالث خودرو بیمه اتومبیل بیمه ایران

بیمه شخص ثالث

بیمه شخص ثالث:با وجود اینکه بيمه شخص ثالث در زیرشاخه بیمه اتومبیل بیمه ایران عرضه و مدیریت می شود .ولی يکي از انواع بيمه‌هاي مسئوليت است که مسئوليت راننده را در مقابل اشخاص و اموال ديگر (ثالث) بيمه مي‌کند. منظور از شخص ثالث، كليه اشخاصي است كه در اثرحوادث وسائل نقليه موتوري زميني دچار زيانهاي بدني و يا مالي مي‌شوند؛ اعم از اينكه داخل و يا خارج از وسيله نقليه بيمه شده باشند، بغیر از راننده مسبب حادثه که وی نیز بعنوان پوشش تکمیلی بیمه شخص ثالث تحت عنوان بیمه حوادث راننده تحت پوشش قرار می گیرد.


بیمه شخص ثالث در نمایندگی علوی به دو طریق عرضه می گردد:

بیمه شخص ثالث نقدی

بیمه شخص ثالث اقساطیخطرات مورد تعهد در بیمه شخص ثالث بیمه ایران

در بیمه شخص ثالث خطرات زير تحت پوشش بيمه است:

   تصادف، تصادم، سقوط، واژگونی، آتش‌سوزی و یا انفجار وسایل نقلیه

   خسارتهايي كه از محمولات وسيله نقليه به اشخاص ثالث وارد مي‌شود.    

  پرداخت غرامت فوت و نقص عضو دائم و موقت اشخاص ثالث  شامل ديه و ارش (ديه نقص عضو موقت كه توسط قاضي تعيين مي‌شود)

  جبران هزينه‌هاي درماني ناشي از مصدوميت اشخاص ثالث در سوانح رانندگي؛ چنانچه مشمول قانون دیگری نباشد.

  جبران خسارتهاي مالي وارد به اشخاص ثالثموارد زير از شمول بيمه شخص ثالث خارج است که جزء استثنائات بیمه شخص ثالث محسوب می گردد:

    خسارت‌هاي وارده به وسايل نقليه مسبب حادثه
    خسارت‌هاي وارده به محمولات وسائل نقليه مورد بيمه
    خسارت‌هاي مستقيم يا غير مستقيم ناشي از تشعشعات اتمي و راديواكتيو
    خسارت‌هاي ناشي از محكوميت جزايي و پرداخت جرايم
    خسارت‌هاي ناشي از حوادثي كه در خارج از كشور اتفاق مي‌افتد؛ مگر اينكه توافقي بين بیمه ایران و بيمه‌گذار در اين موضوع شده باشد که با پرداخت حق بیمه اضافی پوشش خارج از کشور خریداری گردد.

 

بیمه حوادث راننده :


پوششهای اصلی بيمه‌هاي اتومبيل، بيمه بدنه و بیمه شخص ثالث می باشند؛ با وجود اين دو بيمه، كليه خطراتي كه براي اتومبيل بيمه‌شده، سرنشينان داخل آن و افراد و اشياي خارج از آن اتفاق مي‌افتد قابل پوشش است. پوشش بيمه حوادث راننده فقط برای جبران خسارتهای جانی (نقص عضو و فوت) وارد به راننده اتومبيل مسبب حادثه که به لحاظ قانونی، شخص ثالث تلقی نمی‌شود را تحت پوشش قرار می دهد.

در بيمه شخص ثالث ایران، راننده مسبب حادثه ، شخص ثالث محسوب نمی شود و در صورت بروز حادثه از محل بیمه نامه شخص ثالث غرامت دریافت نمی کند.به همین دلیل بیمه راننده نیز در کنار بیمه شخص ثالث بعنوان پوشش اضافه طراحی و ارائه می گردد.

در صورت بروز حوادث تحت پوشش بيمه، راننده  اتومبيلی که باعث حادثه می باشد،می تواند غرامت و هزينه‌هاي پزشكي خود را از طریق بیمه راننده دريافت كند،از طريق اين بيمه هزينه هاي ياد شده تا سقف مشخص یعنی میزان تعهد بیمه نامه در صورتیکه مشمول قانون دیگری نباشد به وي پرداخت خواهد شد.


خطرات مورد تعهد

چنانچه راننده وسيله نقليه مسبب حادثه بيمه شده در اثر حادثه جان خود را از دست داده یا مصدوم و مجروح گردد، بیمه‌گر مبلغی به عنوان غرامت به بازماندگان بیمه شده (در صورت فوت )یا خود وی می‌پردازد. حداقل تعهد بیمه گر در این بیمه نامه معادل دیه ریالی یک مرد مسلمان می باشد.

نکته: بیمه‌گذار متعهد است هرگونه تغییر در مشخصات وسیله نقلیه مذکور در بیمه نامه یا انتقال آن را ظرف 5 روز به بیمه‌گر اطلاع دهد. پوشش های این قرارداد شامل حوادثی است که در محدوده جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران رخ دهد و تعمیم آن به حوادث خارج از کشور مشروط به توافق خاص شرکت سهامی بیمه ایران می باشد.


خطرات خارج از تعهد یا استثنائات بیمه حوادث راننده:

آتش سوزي در اثر سوختگيري وسیله نقلیه

به کار بردن خودرو در مسابقات شرط بندي و آزمايشهاي فني و رانندگي

خسارتهاي ناشي از خطرات اجتناب ناپذير نظير سيل، زلزله، جنگ، انقلاب و غيره

تشعشعات هسته اي و راديواكتيو

رانندگی در حالت مستی یا استفاده از مواد مخدر

راننده lمسبب حادثه دارای گواهی‌نامه مجاز رانندگی و متناسب با وسیله نقلیه مذکور در بیمه‌نامه نباشد.

در شرکت سهامی بیمه ایران در تمام بیمه نامه های اتومبیل اعم از ثالث و سرنشین و بدنه وجود بیمه و آثار مرتبط با آن تعهد بیمه گر از ساعت 12شب روز پرداخت حق بیمه است .

 

چرا بیمه شخص ثالث با سایت بیمه ایرانی؟

اگر چه وبسایت بیمه ایرانی با محوریت ارائه انبوه بیمه های عمر طراحی گردیده است لیکن در زمینه ارائه خدمات آنلاین بیمه شخص ثالث نیز محیطی بسیار ساده و برای کلیه کاربران ایجاد نموده است . در این وبسایت شما با تعاریف و مفاهیم بیمه شخص ثالث، قوانین بیمه های بیمه شخص ثالث ، سوالات متداول در بیمه های بیمه شخص ثالث ، پیشنهادات انواع بیمه نامه بیمه شخص ثالث ، شرایط عمومی بیمه نامه بیمه شخص ثالث، مقالات بیمه های بیمه شخص ثالث و دهها مطلب جذاب در مورد بیمه شخص ثالث خواهید دید.

 

چرا بیمه شخص ثالث با بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر 4070 ملیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه یکه تازی می نماید.و تقریبا پنجاه درصد مشتریان بیمه شخص ثالث به شرکت سهامی بیمه ایران رای اعتماد داده و بیمه نامه های ثالث خود را با این سرمایه ملی تمدید می نمایند.

چرا بیمه شخص ثالث با نمایندگی علوی ؟

نمایندگی علوی بعنوان یکی از هزاران نماینده شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1383 پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از سال 1384 تاکنون همه ساله بعنوان یکی از نمایندگان برتر در زمینه بیمه اتومبیل و بخصوص بیمه شخص ثالث و پیشرو در ارائه اینترنتی این بیمه نامه و تحویل فوری و رایگان در محل مطرح بوده است.این نمایندگی با مدیدیت سید عباس علوی لواسانی بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود در بخشهای فنی و آی تی توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد و همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای بخصوص در رشته های شخص ثالث و بدنه  ، بیمه اشخاص , بیمه باربری , بیمه مهندسی , بیمه مسئولیت و بیمه آتش سوزی پیشتاز باشد. سفارش آنلاین بیمه شخص ثالث بیمه ایران در سریعترین زمان ممکن

مشاوره آنلاین یا تلفنی

سفارش آنلاین و ارسال مدارک از طریق فکس ، ایمیل یا تلگرام

صدور بیمه نامه و ارسال رایگان

استفاده بهینه از زمان،انرژی و هزینه و البته کاهش ترافیک

www.insuranceirani.com                                                                                                

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پارامترهای جستجو

پارامترهای جستجو
تماس تلفنی