<link href="/media/template/gzip.php?jqeasytooltip-ead87149.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

aprat

  صدورآنلاین بیمه نامه درایام تعطیل  09121268394images 1

مشاوره آنلاین بیمه عمر

مشاوره آنلاین بیمه عمر ایران مان

مشاوره خرید بیمه اتومبیل

مشاوره خرید آنلاین بیمه اتومبیل

مشاوره بیمه مسئولیت

مشاوره خرید آنلاین بیمه مسئولیت

مشاوره بیمه آتش سوزی

مشاوره خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی ایران

خرید اینترنتی آنلاین بیمه آتش سوزی زلزله بیمه ایران

بیمه آتش سوزی

 بیمه آتش سوزی

بيمه آتش سوزي بیمه ایران از انواع بیمه نامه های اموال این شرکت محسوب می گردد.این بیمه نامه پوششي است براي جبران خسارات وارده به اموال منقول و دارائي هاي منقول و غيرمنقول كه با توجه به نياز مشتري ارائه شده و با جبران زيان وارده، بيمه گذار را از نظر مالي به حالت قبل از حادثه برمي گرداند.موضوع بیمه آتش‌سوزی، تأمین خسارت و جبران زیان‌های مالی و مادی است که بر اثر وقوع خطر آتش‌سوزی به اموال و دارائی‌های قابل انتقال و یا غیرقابل انتقال بیمه گذار اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی وارد می‌شود.


بنابراین در بیمه آتش‌سوزی، خسارت‌های مالی به اموال ، مورد تأمین قرار می‌گیرند نه خسارت‌های جانی و بدنی. لذا، درصورتیکه صدمه‌ای به افراد برسد، معمولاً این بیمه آنرا پوشش نمی‌دهد. لازم به ذکر است که خسارت وارد به اموال اشخاص ثالث بر اثر وقوع آتش‌سوزی که مطابق قانون، موجب مسئولیت و پاسخ‌گویی بیمه‌گذار شود نیز همراه پوشش خطر آتش‌سوزی یا به‌طور جداگانه از طریق بیمه‌نامه مسئولیت مدنی مورد تأمین بیمه‌گران قرار می‌گیرند.بیمه آتش‌سوزی مانند سایر شاخه‌های بیمه اموال، شامل اصل غرامت، قاعده جانشینی، اصل حسن نیت، قاعده نفع بیمه‌ای و قاعده نسبی سرمایه و حق‌بیمه می‌باشد. در کل چهار نوع سرشاخه اصلی بیمه به شرح ذیل وجود دارد.
 
 بيمه آتش سوزي منازل مسكوني
مهم نيست كجا زندگي مي كنيد مالك هستيد يا مستاجر، خانه شما محل آسايش شماست.و بیمه ایران برای مالکین و مستجرین واحدهای مسکونی با هر بودجه و سرمایه ای بیمه نامه ارائه داده، پس لازم است تا براي تامين اطمينان و آرامش خود و عزيزانتان پوشش بيمه اي مناسبي نسبت به بودجه و سرمایه خود تهيه نموده تا در صورت وقوع حادثهبزرگترین شرکت بیمه دولتی از شما حمایت کند.در این بیمه بنا به درخواست شما (بیمه‌گذار )واحد مسکونی، علاوه بر خطرهای حریق، انفجار و صاعقه، در برابر کلیه خطرهای اضافی که به آن اشاره شد با سرمایه دلخواه و به قیمت روز تحت پوشش قرار می‌گیرد و حق سالانه آن با توجه به ارزش ساختمان و اثاث منزل و خطرهای بیمه شده محاسبه خواهد شد.بیمه آتش سوزی منازل مسکونی بیمه ایران علاوه بر طرح معمول که در بالا ذکر شد، دارای طرحهای ویژه ای است که در ذیل خواهد آمد:


     طرح بيمه جامع خانه و خانواده منازل مسكوني
شركت سهامی بيمه ایران به منظور ارائه پوششي جامع براي مالكين منازل مسكوني، طرح جامع خانه و خانواده از طرح‌های همگانی بیمه ایران است که به بعنوان یک پوشش جامع، کلیه مخاطرات ممکن در فضای مسکونی را تحت پوشش قرار می گیرد

  مسکونی طرح همگانی
در این زیررشته، خطرهای ناشی از آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه و سیل تحت پوشش قرار گرفته و حق‌بیمه سالانه آن با توجه به ارزش واحد مسکونی بدست می‌آید.

 مسکونی با طرح زلزله
زیررشته مسکونی با طرح زلزله از جمله طرح‌های ابتکاری و فراگیر بیمه ایران می‌باشد که با توجه به زلزله‌خیز بودن مناطق مختلف کشور، با استقبال خوبی مواجه شده است. در این طرح، مشتری با پرداخت حق‌بیمه از پیش تعریف شده‌ای، منزل و اثاث خود را در مقابل خطرات آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه، سیل و زلزله بیمه می‌نماید.
 
طرح مهر
طرح مهر که بیمه‌های متنوع آتش‌سوزی، مسئولیت و حوادث خانه و خانواده را تحت پوشش قرار می‌دهد، برای اولین بار از 20 مهرماه سال 82 در بیمه ایران طراحی گردید. در این طرح، بیمه‌گر بیمه‌گذار را در مقابل خطراتی چون آصا (آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار)، شخص ثالث و همسایگان، غرامت فوت و هزینه‌های پزشکی بیمه می‌نماید.

بیمه آتش سوزی و زلزله بیمه ایران طرح حامی

طرح حامی نیز مانند سایر طرحهای بیمه ای شرکت سهامی بیمه ایران طرحی است متنوع و کاربردی که همه نیاز یک  فرد آسیب دیده از آتش سوزی و زلزله را اعم از خطرات اصلی و تبعی ، مسئولیت ،خسارات ناشی از مسئولیت به همسایگان،خسارتهای بدنی ، هزینه های اسکان موقت و حتی خسارتهای مربوط به اتومبیل پارک شده در پارکینگ را پوشش می دهد.

   بيمه آتش سوزي مراكز صنعتي
صنعتگران و تولیدکنندگان همواره در معرض خطرهای متعددی هستند،آتش سوزي و بلاياي طبيعي حوادثي هستند كه در اندك زماني مي توانند دارايي، سرمايه و حاصل عمر، كار و تلاش این افراد  را بر باد داده و موجب از بين رفتن سرمايه و دارايي هاي صاحبان سرمايه و توقف در كسب و پیشه آنها شود.شرکت سهامی بیمه ایران بعنوان حامی صنایع همواره صنایع کوچک و بزرگ را با بیمه نامه های ریز و درشت خود تحت حمایت قرار داده است.

 
بيمه آتش سوزي مراكز غير صنعتي
شما مي توانيد با خريد بيمه آتش سوزي مراكز غير صنعتي شركت سهامی بیمه ایران، بار مسئوليت وقوع خسارت هاي ناشي از بلاياي طبيعي و حوادث غير مترقبه براي كارگاه، انبار، فروشگاه و محل كسب و كار خود را در برابر خطرهای اصلی بیمه نامه تحت پوشش قرار می دهند.


بيمه نامه هاي اظهار نامه اي (شناور)
با توجه به تغييرات در ميزان موجودي انبارها، صاحبان كالا و توليد كنندگان نياز به بيمه نامه اي دارند كه به وسيله آن بتوانند نوسانات در موجودي را تحت پوشش قرار دهند. بيمه نامه اظهار نامه اي، پاسخي است به نیاز صاحبین انبارهای عمومی یا تجار و بازرگانان که موجودی ثابتی ندارند


     

چرا بیمه آتش سوزی بابیمه ایرانی؟

وبسایت بیمه ایرانی اگر چه با محوریت ارائه انبوه بیمه های عمر خدمت رسانی می نماید ولی جهت ارائه پوششهای متنوع بیمه آتش سوزی و زلزله محیطی بسیار ساده و برای کلیه کاربران ایجاد نموده است . در این وبسایت شما با تعاریف و مفاهیم بیمه آتش سوزی، قوانین بیمه ای آتش سوزی، اصول حاکم بر بیمه آتش سوزی، سوالات متداول در بیمه آتش سوزی ، پیشنهادات انواع بیمه نامه آتش سوزی ، شرایط عمومی بیمه نامه آتش سوزی، مقالات بیمه آتش سوزی و دهها مطلب جذاب در مورد بیمه آتش سوزی خواهید دید.

چرا بیمه آتش سوزی با بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر 4070 ملیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه همواره پشتیبان آسیب دیدگان بلای ناشی از آتش سوزی و زلزله بوده است.و آرامش را بعنوان یک رسالت ملی به هموطنان ارزانی می دارد

چرا بیمه آتش سوزی با نمایندگی علوی ؟

نمایندگی علوی بعنوان یکی از هزاران نماینده شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1383 پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از سال 1384 تاکنون همه ساله بعنوان نماینده برتر بیمه عمر و پیشرو در بیمه های آتش سوزی و زلزله  ، مسئولیت ، اتومبیل ، مهندسی و درمان تکمیلی مطرح بوده است.این نمایندگی با مدیدیت سید عباس علوی لواسانی بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود در بخشهای فنی و آی تی توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد و همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای پیشتاز باشد.در زمینه بیمه آتش سوزی نیز هموار تلاش بر این بوده بهترین مشاوره ها در اختیار هموطنان قرار دهیم

بیمه آتش سوزی بیمه ایران یکی از اصلیترین ضروریات در جهت آرامش در زندگی بشریست

با ما تماس بگیرید:

تلفن : 02188544842

فکس:02188172107

همراه و تلگرام:09126770625

www.insuranceirani.com

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بیمه آتش سوزی بیمه زلزله بیمه آتش سوزی ایران

تماس تلفنی