ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

  صدورآنلاین بیمه نامه درایام تعطیل  09121268394images 1

مشاوره آنلاین بیمه عمر

مشاوره آنلاین بیمه عمر ایران مان

مشاوره خرید بیمه اتومبیل

مشاوره خرید آنلاین بیمه اتومبیل

مشاوره بیمه مسئولیت

مشاوره خرید آنلاین بیمه مسئولیت

مشاوره بیمه آتش سوزی

مشاوره خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی ایران

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی بیمه ایران یکی از بیمه های مهم است که امروزه مورد توجه گردشگران . علاقمندان به تورهای مسافرتی قرار گرفته است،چرا که هزینه های سرسام آور معاینه و مداوای ناشی از حوادث یا بیماریهای پیش بینی نشده می تواند کل سفر را تحت الشعاع قرار دهد.این هزینه ها گاهی اوقات از توان یک گردشگر خارج است و حتی از هزینه سفر نیز ممکن است بالاتر رود.

 

بیمه ایران بعنوان بنیانگذار صنعت بیمه در ایران و بعنوان نخستین شرکت ایرانی ارائه دهنده خدمات بیمه مسافرتی در گذشته قرارداد خود را با بیمه آکسا آغاز نمود که پس از موج اول تحریمهای ظالمانه آمریکا قراداد بیمه ایران با این شرکت تمدید نشد و این قرارداد با شرکت بین المللی مفری ادامه یافت پس از پایان قرارداد جهت بهینه سازی خدمات بیمه ایران با شرکت اواسان این قرارداد را ادامه داد،در تاریخ 1397/16/04وهمزمان با پایان قرارداد با شرکت اواسان ، امور بین الملل بیمه ایران با همکاری اداره کل بیمه های اشخاص این شرکت پس از بررسی شرکتهای کمک رسان بین المللی و در جهت افزایش کیفیت خدمات اقدام به عقد قرارداد با شرکت سوئیس اسیست نمود که شرکتی بین المللی و مورد پذیرش همه سفارتخانه ها جهت صدور ویزاست و در اکثر کشورهای جهان دارای نمایندگی می باشد.

شرکت سوئیس اسیست بخشی از شرکت سوئیس اسیست اینتر نشنال می باشد که ارائه دهنده پیشرو در خدمات بین المللی پزشکی ، امنیتی و کمکهای مسافرتی است. این شرکت طبق سابقه قبلی و قرارداد فی مابین به بیمه ایران اطمینان داده که 24 ساعت شبانه روز از رفاه میلیون ها نفر از مهاجران ، مسافران و اتباع خارجی و محلی در هر کشور جهان مراقبت نماید. مشتریان این شرکت شامل برخی از معتبرترین شرکت های چند ملیتی جهان ، دولت ها ،سازمان های مردم نهاد و بیمه ها می باشد که شرکت سهامی بیمه ایران یکی از عظیم ترین این شرکتهاست.

چرا به بیمه مسافرتی نیازداریم؟

تصور کنید...*مثلا در تور تایلند فردی بدلیل شرایط آب و هوایی و غذا های نامناسب دچار گرمازدگی، مسمومیت و بیماری شده و نیاز به مراقبت های پزشکی دارد.*  چمدان  خود را در فرودگاه گم کرده است و نیاز به وسایل ضروری دارد.*  کیف پولش نیز درون  ساک بوده و گم شده است که البته داروهای ایشان در آن بوده است. این توریست نگون بخت نیاز به خرید دارو دارد.*  کیف پول و مدارکش به سرقت رفته است و به پول و مدارک جدید نیاز دارد.*  بدلیل بیماری یا فوت نزدیکان مجبور به بازگشت از سفر خود است.

اینها تعدادی از مخاطراتی هستند که ممکن است یک گردشگر در سفر با آنها مواجه است.تفاوتی ندارد که یک توریست باشید و یک سفر چند روزه داشته یاشید و یا سفری بلند مدت در پیش دارید،

آیا میدانید بیمه ایران تمام این مخاطرات را با هزینه ای ناچیز تحت پوشش قرار می دهد

بیمه مسافرتی بیمه ایران  با آگاهی از تمامی نیازها و مشکلات احتمالی مسافران کاملترین و بهترین بیمه نامه مسافرتی را با مناسبترین هزینه  در اختیار شما قرار میدهد.هم اکنون با استفاده از استعلام سریع و آنلاین و با ارائه کپی گذرنامه و مدت اقامت و مقصد سفرتان اقدام به خریدنمایید تا سفری ایمن ، مطمئن و آرام را با بیمه مسافرتی ایران تجربه کنید.

سقف تعهد و قیمت بیمه مسافرتی

سقف تعهدات در بیمه مسافرتی 50.000 یورو می باشد،لیکن در صورت در خواست بیمه گزارمی تواند به 30.000 یورو و 10.000 یورو کاهش یاید.توجه داشته باشید در برخی سفارتخانه ها مانند حوزه شینگن که بیمه مسافرتی جزء مدارک مورد نیاز صدور ویزا می باشد،پوشش 50.000 یورویی اجباری می باشد.

قیمت بیمه مسافرتی به موارد زیر بستگی دارد:

سقف پوشش بیمه ای

سن بیمه شده

مدت اقامت در کشور مقصد

کشور مقصد

پوششهای بیمه مسافرتی سوئیس اسیست

مزایای بیمه مسافرتی ایرانپرداخت هزینه های جراحی و بستری بیمه شده

مزایای بیمه مسافرتی ایرانارائه اطلاعات مورد نیاز بیمه شده در کشور مقصد

مزایای بیمه مسافرتی ایرانبازگرداندن جسد متوفی به کشور

مزایای بیمه مسافرتی ایرانبازگرداندن کودکانی که والدین تحت پوشش خود را از دست داده اند 

مزایای بیمه مسافرتی ایرانپرداخت هزینه معاذت غذایی به بیمه شده در صورت نیاز

مزایای بیمه مسافرتی ایرانپرداخت هزینه اضطراری بابت همراه بیمه شده

مزایای بیمه مسافرتی ایرانعملیات جستجو و امداد فرد بیمه شده

مزایای بیمه مسافرتی ایرانبازگشت اضطراری به کشور بدلیل فوت یکی از نزدیکان

مزایای بیمه مسافرتی ایرانتهیه تحویل و ارسال دارو

مزایای بیمه مسافرتی ایرانارسال پیام و اطلاعات مراجع درمانی

 مزایای بیمه مسافرتی ایرانیافتن و ارسال بار مسافر در صور مفقودی

مزایای بیمه مسافرتی ایرانهزینه فوریتهلی دندانپزشکی

مزایای بیمه مسافرتی ایران

پرداخت مستقیم هزینه ها در کشور مقصد شما(منحصرا در بیمه ایران)

عدم نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای توسط شما

استفاده از خدمات کمک رسانی بین المللی توسط شرکت  swiss assist 

ارائه پشتیبانی شبانه روزی در هر نقطه از جهان

پشتیبانی از بیمه‌شدگان توسط اپراتور فارسی زبان

عدم محدودیت سنی مسافران

علاقه مندان به گردشگری و سفربرای کسب مشاوره اطلاعات بیشتر و تهيه بیمه نامه مسافرتی خود می­توانند با شماره تلفن 88505454-021 تماس گرفته و یا با مراجعه به نمایندگی شرکت بیمه ایران علوی اقدام به تهیه این بیمه نامه نمایید.البته کلیه خدمات در نمایندگی علوی بیمه ایران تحویل در محل رایگان می باشد.

 نویسنده مقاله سید عباس علوی
بیمه ایرانی دات کام - خدمات آنلاین بیمه ایران

چرا بیمه مسافرتی با بیمه ایرانی؟

وبسایت بیمه ایرانی با محوریت ارائه انبوه بیمه های مسافرتی محیطی بسیار ساده و برای کلیه کاربران ایجاد نموده است . در این وبسایت شما را با تعاریف و مفاهیم بیمه مسافرتی، قوانین بیمه مسافرتی، سوالات متداول در  بیمه مسافرتی، پیشنهادات بیمه نامه بیمه مسافرتی، شرایط عمومی بیمه نامه بیمه مسافرتی، مقالات بیمه ای بیمه مسافرتی و دهها مطلب جذاب در مورد  بیمه مسافرتی خواهید دید.

 چرا بیمه مسافرتی با بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر 4070 ملیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه یکه تازی می نماید.و در رشته بیمه مسسافرتی همواره پشتیبان جهانگردان ، ایرانگردان و علاقمندان تور و گردشگری بوده است.

چرا بیمه مسافرتی با نمایندگی علوی ؟

نمایندگی علوی بعنوان یکی از هزاران نماینده فعال شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1383 پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از سال 1384 تاکنون همه ساله بعنوان نماینده برتر بیمه مسافرتی و پیشرو در بیمه عمر مان ، ، بیمه اشخاص , بیمه باربری , بیمه مهندسی , بیمه مسئولیت و بیمه آتش سوزی، بيمه‌هاي اتومبيل و درمان تکمیلی مطرح بوده است.این نمایندگی با مدیریت سید عباس علوی لواسانی بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود در بخشهای فنی و آی تی توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد و همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای پیشتاز باشد.

بیمه مسافرتی بیمه ایران آرامش خاطر را برای علاقمندان به تور و گردشگری به ارمغان می آورد

 

همین آلان با تماس با شماه 88544842 و یا فرم ساده تقاضای مشاوره رایگان بیمه مسافرتی را تکمیل تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

با ما تماس بگیرید:

تلفن : 02188544842

فکس:02188172107

همراه و تلگرام:09126770622

آی دی تلگرام مدیریت:

@alavionline

www.insuranceirani.com

بیمه مسافرتی بیمه مسافرتی ایران نمایندگی بیمه ایران سهروردی خرید آنلاین بیمه مسافرتی بهترین بیمه مسافرتی بیمه مسافرتی آکسا بیمه ایران بیمه مسافرتی سوئیس اسیست

تماس تلفنی