ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

  صدورآنلاین بیمه نامه درایام تعطیل  09121268394images 1

مشاوره آنلاین بیمه عمر

مشاوره آنلاین بیمه عمر ایران مان

مشاوره خرید بیمه اتومبیل

مشاوره خرید آنلاین بیمه اتومبیل

مشاوره بیمه مسئولیت

مشاوره خرید آنلاین بیمه مسئولیت

مشاوره بیمه آتش سوزی

مشاوره خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی ایران

بیمه عمر و انواع آن کدامند؟

بیمه عمر چیست و انواع آن کدامند؟اصطلاحات رایج در بیمه عمر را نام ببرید؟

بیمه عمر و سرمایه گذاری جیست و انواع آن را نام ببرید؟

سوالی که برای اکثر مراجعه کنندگان به سایت بیمه ایرانی و نمایندگی علوی خطور می کند این است که بیمه عمر چیست و انواع آن چه تفاوتهایی باهم دارند؟

 بطور کلی بیمه عمر که زیر شاخه بیمه های اشخاص دسته بندی می شوند دو نوعند:

 بیمه عمر مختلط با ماهیت سرمایه گزاری و پس اندازی

بیمه عمر به شرط فوت یا تمام عمربیمه عمر مختلط یا عمر و سرمایه گذاری با خاصیت پس اندازی را در بخش زیر توصیف می کنیم:

توجه داشته باشید اگر جایی درباره بیمه عمر مختلط  مطلبی شنیده اید و یا مطالعه کرده اید ، احتمالا شما هم مانند بسیاری از افراد شاهد اصطلاحاتی به ظاهر پیچیده هستید و یا با ابهاماتی در این زمینه روبرو شده اید .بیمه آنلاین بعنوان مرجع تخصصی بیمه عمر و پس انداز یا سرمایه گزاری در این چند سطر قصد دارد به زبان ساده بیمه عمر و سرمایه گذاری را معرفی کند تا بتواند در جهت انتخاب بهترین سرمایه گزاری و بهترین پوشش بیمه عمرخدمتی به شما دوست عزیز ارائه دهد .
معرفی بیمه عمر و سرمایه گذاری :

1_ اصطلاحات رایج بیمه عمر و سرمایه گذاری :

بیمه شده در بیمه عمر

استفاده کننده در بیمه عمر

بیمه گر در بیمه عمر

بیمه گزار در بیمه عمر

هر فرد بالای 18 سال ، بالغ و عاقل میتواند تا مبلغ 4000.000.000 ریال سرمایه بیمه عمر در صنعت بیمه برای خود و یا افراد خانواده اش تهیه نماید .به این شخص که پرداخت حق بیمه را متعهد می شود  بیمه گذار می گویند (به زبان ساده یعنی کسی که اقساط حق بیمه را پرداخت میکند ) .

در صورتی که بیمه گذار برای خودش بیمه نامه تهیه کند ، بیمه شده و بیمه گذار خود شخص هستند و اگر بطور مثال برای فرزندش بیمه نامه تهیه کند ، فرزند او "بیمه شده" میباشد .

اگر شما ازشرکت سهامی بیمه ایران ، بیمه نامه تهیه کنید بیمه ایران بعنوان ارائه دهنده پوشش های بیمه ، "بیمه گر" نامیده میشود.بیمه گزار یا بیمه شده می توانند در صورت فوت یا حیات خودرا به نفع دیگری بیمه نمایند به این شخص استفاده کننده می گویند.

به همین سادگی  شما با اصطلاحات " بیمه گذار " ، "بیمه شده " و " بیمه گر"و " استفاده کننده" آشنا شدید.

کلا بیمه های عمر مختلط به بیمه عمری گفته می شود که در برابر مقداری پس انداز ماهیانه ، سه ماهه ، شش ماهه ، یکساله و یا یکجا هر شخص می تواند سلامتی و حیات خود را بنفع شخص دیگر بیمه نماید.در این بیمه نامه در صورت حیات خود شخص و در صورت فوت نزدیکان شخص می توانند از عواید این بیمه نامه استفاده نمایند.2-انواع بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه عمر مان

بیمه جامع زندگی

بیمه عمر کودک و نوجوان

بیمه عمر  پس انداز

بیمه جهیزیه

بیمه مهریه

3_ بیمه عمر و سرمایه گذاری و پس انداز مان چیست ؟
بیمه عمر و سرمایه گذاری از ترکیب دو بخش پوشش های بیمه ای و قسمت خدمات سرمایه گذاری تشکیل شده است . که به شرح این سه قسمت به صورت مجزا میپردازیم :
الف - بخش پوشش های بیمه ای :
در این قسمت ، ابتدا شخص ، مبلغی تعین می کند که این مبلغ در صورت فوت وی به هر علت حتی فوت طبیعی ، فوت بر اثر بیماری ، حادثه ، زلزله ، تصادف رانندگی و ... به بازماندگان پرداخت می شود . این مبلغ در سریعترین زمان و بدون نیاز به تبعیت از قانون انحصار وراثت و مالیات بر ارث و ... پرداخت میشود . این مبلغ در اصطلاح "سرمایه فوت" نامیده میشود . ( این سرمایه تا سقف 2.000.000.000 ریال قابل ارائه است ) همچنین انتخاب بازماندگان ( که در بیمه نامه به عنوان ذینفعان یا استفاده کنندگان مشخص می شود) در اختیار بیمه گذار میباشد . بطور مثال شخص میتواند فرزند 2 ساله خود ، مادر ، خواهر ، همسر و ... را بعنوان استفاده کننده معرفی نماید .
پوشش های اضافی بیمه عمر :
یک امکان مفید و جالب و از ویژگی های جذاب کننده بیمه عمر و سرمایه گذاری پوشش های اضافی بیمه عمر می باشد که در این بیمه نامه قابل خرید هستند (الزامی نیستند) . تعدادی از این پوشش ها را به طور مختصر شرح میدهیم .

ب - پوشش فوت بر اثر حادثه : در صورتی که این پوشش انتخاب شده باشد و بیمه شده بر اثر حادثه فوت شود ، علاوه بر اینکه بازماندگان کل سرمایه فوت را دریافت میکنند ، تا 3 برابر این مبلغ را هم به عنوان سرمایه فوت بر اثر حادثه دریافت می کنند . به طور مثال : بیمه شده ای پوشش بیمه عمر با سرمایه فوت 500 میلیون ریال و پوشش فوت بر اثر حادثه به میزان یک ملیارد ریال خریده است و فقط یک قسط حق بیمه پرداخت کرده باشد . در صورتیکه در اثر حادثه ای ( مانند تصادف رانندگی) فوت نماید ، بازماندگان 500 میلیون ریال بعلاوه یک ملیارد ریال و جمعا معادل یک ملیارد و پانصد میلیون ریال دریافت میکنند .که به نسبت حق بیمه بسیار کم پرداختی پوشش بیمه ای قابل توجهی میباشد . ( این پوشش تا سقف 2.000.000.000 ریال قابل ارائه است )

پوشش امراض خاص : این پوشش هم از ویژگی های منحصر بفرد بیمه عمر و سرمایه گذاری است ، با خرید این پوشش بیمه شده در صورتی که پس از گذشت سه ماه ( به عنوان دوره انتظار) از صدور بیمه نامه دچار یکی از امراض صعب العلاج مانند : سکته قلبی ، سکته مغزی ، جراحی قلب باز ، انواع سرطان ها و نیاز به پیوند اعضاء ( کلیه ، کبد و ... ) گردد ، کل هزینه های درمانی به بیمه شده پرداخت میشود . ( این پوشش تا سقف 200 میلیون ریال قابل ارائه است )
در بیمه عمر و سرمایه گذاری پوشش های مفید دیگری مانند پوشش نقص عضو و پوشش معافیت از پرداخت اقساط حق بیمه تا روز پایان قرارداد ! نیز قابل تهیه هستند که در مقالات بعدی توضیح بیشتری ارائه خواهدشد .
در قسمت اول پوشش های بیمه ای ( بیمه عمر ) توضیح داده شد ، حال در قسمت دوم به بررسی خدمات سرمایه گذاری در این پوشش بیمه ای میپردازیم .

ج_ خدمات سرمایه گذاری :
در بیمه عمر و سرمایه گذاری علاوه بر اینکه پوشش های بیمه ای از پرداخت اولین قسط حق بیمه شروع میشوند ، از همان ابتدا نیز بر پس انداز هایی که توسط بیمه گذاران به عنوان قسط حق بیمه پرداخت می شود سود تضمینی ، به صورت بهره مرکب و روزشمار تعلق میگیرد و پس از پایان دوره بیمه نامه ( که به دلخواه شما میتواند بین 5 الی 30 سال باشد ) کل مبلغ پس انداز شده به همراه سود بهره مرکب آن به بیمه گذار پرداخت میشود ( به زبان ساده کل پولی که از ابتدا تا انتها جمع شده + سود بهره مرکب و روز شمار آن !) در حقیقت این سرمایه گذاری حاصل جمع آوری پس انداز های ماست با این تفاوت که به این پس اندازها از ابتدای سرمایه گذاری سود ویژه تعلق میگیرد .
نکته مهم : بیمه عمر و سرمایه گذاری یا سپرده گذاری در بانک ؟
تفاوت این سرمایه گذاری با سپرده گذاری در بانک در دو جنبه مهم قابل اشاره است اول اینکه سپرده گذاری در بانک نیاز به سرمایه قابل توجه و کلان در ابتدای سرمایه گذاری دارد . در صورتیکه این سرمایه ، در بیمه های عمر و سرمایه گذاری با جمع آوری پس انداز های کوچک شکل میگیرد و سود تضمینی و بهره مرکب هم به آن تعلق میگیرد و دوم اینکه پس از پرداخت اولین قسط ، بیمه شده تحت پوشش های بیمه ای قرار میگیرد .
مثال :
به طور مثال یک شخص 20 ساله قصد تهیه بیمه نامه عمر مان یا بیمه  سرمایه گذاری به مدت 25 سال و افزایش 10 درصدی حق بیمه و سرمایه فوت را دارد و این شخص با پرداختی سالیانه 900 هزار تومان در مدت 25 سال این مزایا را دریافت میکند
توجه : شما در اینصورت فقط کافیست روزانه تقریبا  2500 تومان پس انداز کنید !

پوشش های بیمه ای دریافتی :


ا- سرمایه فوت به هر علت از 20 میلیون تومان (سال اول ) تا 200 میلیون تومان

2- سرمایه فوت بر اثر حادثه از 60 میلیون تومان (سال اول) تا 200 میلیون تومان

3- سرمایه هزینه پزشکی امراض خاص از 6 میلیون تومان (سال اول) تا 20 میلیون تومان

د-حاصل سرمایه گذاری این بیمه نامه :

امکان دریافت وام بدون ضامن – بدون وثیقه - بعد از پایان سال دوم !

یک پیشنهاد ساده : همین الان با کارشناسان بیمه عمر و  سرمایه گذاری بیمه آنلاین تماس بگیرید !

منبع : سایت بیمه ایرانی دات کام – نویسنده : سید عباس علوی لواسانی

چرا بیمه عمر با بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر 4070 ملیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه یکه تازی می نماید.با توجه به اینکه بیمه عمر مان بیمه ایست بلند مدت به جرات می توان گفت بیمه ایران تنها شرکتیست که ثابت کرده است،شرکتیست برای دوران بحرانها که بعنوان یک نهاد ملی همواره به کمک مردم خواهد شتافت.

چرا بیمه عمر با نمایندگی علوی ؟

نمایندگی علوی بعنوان یکی از هزاران نماینده شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1383 پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از سال 1384 تاکنون همه ساله بعنوان نماینده برتر بیمه عمر و از سال 1393 جزء نخستین نمایندگانی بود که این بیمه نامه را عزضه نمود ، این نمایندگی ضمن پیشرو بودن در بیمه های مهندسی ، مسئولیت ، اتومبیل و درمان تکمیلی همواره سکاندار فروش بیمه های عمر بوده است.این نمایندگی با مدیدیت سید عباس علوی لواسانی بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود در بخشهای فنی و آی تی توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد و همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای پیشتاز باشد.

چرا بیمه عمر با سایت بیمه ایرانی؟

وبسایت بیمه ایرانی با محوریت ارائه انبوه بیمه های عمر طراحی گردیده است لیکن در سایر زمینه های  بیمه های اشخاص نیز محیطی بسیار ساده و برای کلیه کاربران ایجاد نموده است . در این وبسایت شما با تعاریف و مفاهیم بیمه عمر، قوانین بیمه های عمر ، سوالات متداول در بیمه های عمر ، پیشنهادات انواع بیمه نامه عمر ، شرایط عمومی بیمه نامه عمر، مقالات بیمه های عمر و دهها مطلب جذاب در مورد بیمه عمر خواهید دید.

 

فرم پیشنهاد بیمه نامه گروهی بیمه عمر مان
 
 
فرم پیشنهاد بیمه مان صفحه اول
 
 
فرم پیشنهاد بیمه مان صفحه دوم
 
 
جدول قد وزن بیمه مان
 

 

همین آلان با تماس با شماه 88544842 و یا تکمیل فرم ساده زیر از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شود

www.insuranceirani.com

بیمه عمر بیمه عمر سهروردی مزایای بیمه عمر نمایندگی بیمه ایران سهروردی نمایندگی بیمه ایران انواع بیمه عمر

تماس تلفنی