<link href="/media/template/gzip.php?jqeasytooltip-ead87149.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

aprat

  صدورآنلاین بیمه نامه درایام تعطیل  09121268394images 1

مشاوره آنلاین بیمه عمر

مشاوره آنلاین بیمه عمر ایران مان

مشاوره خرید بیمه اتومبیل

مشاوره خرید آنلاین بیمه اتومبیل

مشاوره بیمه مسئولیت

مشاوره خرید آنلاین بیمه مسئولیت

مشاوره بیمه آتش سوزی

مشاوره خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی ایران

نکات مهم در بیمه نامه اسب

بیمه مسئولیت اسب های مسابقه

در این مطلب قصد داریم به نکات مهم در بیمه نامه اسب بپردازیم. با ما همراه باشید.

 1. کلیه اسب‌ها پس از بازدید حداقل یک کارشناس دامپزشک و تائید وی و پس از پرداخت تمام حق بیمه یا اولین قسط تحت پوشش قرار میگیرند. بازدید اسب با ارزش حداکثر 300.000.000 ریال توسط یک دامپزشک و بالاتر از آن توسط 2 دامپزشک به همراه کارشناس واحد اجرائی صورت میگیرد .
 2. چنانچه مادیانی حامله باشد برای آن یک بیمه نامه یکساله صادر می‌شود ، برای جنین وی نیز مشروط بر گزارش سونوگرافی و تائید دامپزشک از 3 ماهگی (از زمان جفت گیری بمدت 3 ماه دوره انتظار منظور می‌شود) یک بیمه نامه جداگانه صادر خواهد شد که مدت اعتبار  آن از زمان صدور تا لحظه ی تولد جنین خواهد بود لیکن حق بیمه یکساله دریافت می‌شود  (حتی اگر 1 ماه دیگر تا زایمان باقی مانده باشد). ارزش جنین بر اساس اظهار بیمه گزار، نژاد مادر و پدر و تائید دامپزشک تعیین می‌شود. بیمه نامه جنین به محض تولد خاتمه می یابد و حق بیمه‌ای برگشت داده نمی‌شود. پس از تولد تا مدت 3 ماه دوره انتظار منظور می‌شود (که در این مدت پوشش بیمه ای ارائه نخواهد شد)  سپس مانند موارد معمول پس از بازدید از مورد بیمه و تائید کارشناس دامپزشک، بیمه نامه یکساله صادر می‌شود. لازم به ذکر است چنانچه به هنگام زایمان مادیان تلف شود خسارت آن از محل بیمه نامه خود مادیان قابل پرداخت خواهد بود.
 3.  از نکات مهم در بیمه نامه اسب می‌توان به تلف شدن جنین در شکم مادر اشاره کرد. چنانچه جنین در شکم مادر تلف بشود دو حالت را میتوان در نظر گرفت، اگر جنین بیمه نامه جداگانه ای داشته باشد از آنجا که تلف به هر علت پوشش دارد خسارت آن جبران می‌شود و اگر بیمه نامه نداشته باشد قابل جبران نیست. همچنین از تاریخ کشش تا 3 ماه جنین پوشش ندارد.
 4. تعهد بیمه گر در جبران نقض عضو جزئی و کلی حداکثر 50% ارزش بیمه شده خواهد بود.
 5. تجویز دارو و درمان اسب میبایست تحت نظر و حضور مستقیم دامپزشک دارای مجوز از سازمان دامپزشکی صورت پذیرد در غیر اینصورت چنانچه خسارتی وارد شود فرانشیز به دو برابر افزایش می‌یابد.
 6. شرکت بیمه تعهد خود را برای اسب هائی که فاقد میکروچیپ ، شناسنامه یا پاسپورت هستند تا سقف 50.000.000 ریال محدود مینماید .
 7. اسب‌های وارداتی صرفا پس از گذراندن دوران قرنطینه بازدید و بیمه خواهند شد . جهت پوشش آنها ارائه گذرنامه، بارنامه و عکس اسب تا زمان صدور شناسنامه ایرانی الزامیست که این مرحله در زمان بازدید اولیه اسب انجام خواهد شد.
 8. asb002.jpg
 9. در حال حاضر شرکت بیمه ایران جهت مدیریت ریسک و سرمایه های تحت پوشش،  سقف تعهدات خود را تا حداکثر مبلغ  120.000.000 محدود نموده است (حد غرامت رعایت می‌شود). بیمه گزار میتواند مازاد بر این مبلغ را نزد بیمه گر یا بیمه گران دیگر تحت پوشش قرار دهد.
 10. حداقل و حداکثر سن تحت پوشش 3 ماه الی 18 سال است.
 11.  جهت پوشش جنین داخل رحم، بیمه نمودن مادیان مادر الزامیست .
 12. در صورتی که اسبی میکروچیپ نداشته باشد شرکت بیمه تعهدات خود را تا سقف 50.000.000 ریال محدود مینماید. بدیهیست در صورت نصب میکروچیپ یا ارائه شناسنامه یا پاسپورت، سقف تعهدات تا ارزش واقعی یا سقف 1.200.000.000 ریال، هر کدام که کمتر باشد، افزایش خواهد یافت .
 13. جهت تمدید بیمه نامه، بازدید مجدد الزامیست .
 14. برای پوشش‌دهی بیمه برای کره‌های 3ماه تا یک سال که شناسنامه آماده ندارند، گواهی صادره از اداره کل سوارکاری و پرورش اسب و همچنین عکس کره قابل قبول است. 
فرم پیشنهاد بیمه اسب
 

نکات مهم در بیمه مسئولیت کارفرما

در بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان قبل از تصمیم برای خرید بیمه نامه کارفرمایان محترم می بایست نکات زیر را بدقت مطالعه نمایند:

 1. قبل از هر نوع اقدام برای خرید بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان به بخش سوالات متداول بیمه مسئولیت کارفرما مراجعه و بدقت به سوالات مطرح شده توجه نمایید و چنانچه سوال جدیدی به ذهنتان رسید، می توانید در همان بخش سوال خود را مطرح تا در اسرع وقت کارشناسان بیمه ایران به سوالات شما پاسخ دهند.
 2. نوع شغلی یکی از پر اهمیت‌ترین عوامل در یک بیمه نامه کارفرما در مقابل کارکنان است چرا که میزان خطر موجود در یک شغل می‌تواند کارشناس فروش بیمه کارفرما را در ارائه کلوزهای مناسب برای کار فرمایان رهنمون سازد.
 3. قبل از تکمیل پیشنهاد بیمه نامه مسئولیت کارفرما مفاد آنرا بدقت مطالعه فرمایید، و راجع به بند، بند آن از کارشناس فروش خود سوال فرمایید، چرا که پس از تکمیل و امضای پیشنهاد، درخواست نکردن یک بند می تواند، پوششی را حذف و هزینه‌های جبران ناپذیری را به کارفرمایان عزیز تحمیل نماید.
 4. در تکمیل فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان همواره تعداد واقعی پرسنل و سقف تعداد پرسنل را اعلام فرمایید. چرا که طبق ماده ده قانون بیمه چنانچه تعداد بیمه شدگان به کمتر از تعداد واقعی بیمه شود، قاعده نسبی بر خسارت اعمال شده و خسارت کمتری به زیاندیده پرداخت می گردد که این خسارت در خسارت‌های بدنی مثل فوت و نقص عضو می تواند جبران ناپذیر باشد.
 5. خرید کلیه کلوزهایی به توصیه کارشناسان فروش برای شغل شما مفید است، برای اطمینان از دریافت خسارت کامل در هنگام حادثه الزامی ست. موارد اشاره شده در بالا فقط مختصری برای راهنمائی کارفرمایان جهت خرید بیمه نامه‌ای مطمئن بر اساس مطالعۀ حوادث مبتلا به بود. مهندسان ناظر از باب راهنمائی و کمک به پیشبرد کم ریسک و اصولی پروژه می‌توانند اطلاعات فوق را در اختیار مالکان و کارفرمایان قرار دهند و آنها را ملزم به تهیۀ بیمه نامه‌ای کامل نمایند.
 6. در هنگام تحویل بیمه نامه کلوزهای درخواستی در پیشنهاد بیمه نامه را با کلوزهای مندرج یا ضمیمه بیمه نامه مقایسه نمایید، که پوششی از قلم نیافتاده باشد، اگرچه در صورت تکمیل دقیق فرم پیشنهاد، کلیه مسئولیت ناشی از خظا و اشتباه بر عهده واحد صدور بوده، لیکن برای جلوگیری از مشکلات ناشی از اشتباه حتما بیمه نامه را چک نمایید.
 7. در هنگام وقوع خسارت از توسعه خسارت جلوگیری نمایید، چرا که کلیه هزینه‌های ناشی جلوگیری از توسعه خسارت تحت پوشش بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان است.
 8. در صورت وقوع خسارت٬ حداکثر تا 5 روز به بیمه‌گر اطلاع دهید تا مراحل انجام کارشناسی خسارت انجام گردد. 
 9. پیش از تشکیل پرونده و در هنگام آن حتما به بخش راهنمای پرداخت خسارت رفته و آن را بدقت مطالعه و مدارک لازم را جمع آوری و به کارشناسان ارائه نمایید.
 10. همین الان فرم سفارش آنلاین بیمه مسئولیت کارفرما را تکمیل و یا در ساعت اداری با شماره 02188544842 تماس تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

 

چرا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان با سایت بیمه ایرانی؟

وبسایت بیمه ایرانی با محوریت ارائه انبوه بیمه های مسئولیت محیطی بسیار ساده و برای کلیه کاربران ایجاد نموده است . در این وبسایت شما با انواع بیمه مسئولیت تعاریف و مفاهیم بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، قوانین بیمه ای مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، سوالات متداول در بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، پیشنهادات بیمه نامه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، محاسبه آنلاین بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان، شرایط عمومی بیمه نامه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، مقالات بیمه ای مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، سفارش آنلاین بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان و دهها مطلب جذاب در مورد بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان خواهید دید.

 چرا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان با بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر 4070 میلیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکت‌های بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکت‌های بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه یکه تازی می نماید. و در رشته بیمه مسئولیت بخصوص بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان همواره پشتیبان مدیران و صاحبان صنایع و کارفرمایان و در نتیجه کارکنان بوده است.

چرا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان با نمایندگی علوی ؟

نمایندگی علوی بعنوان یکی از هزاران نماینده فعال شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1383 پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد، این نمایندگی از سال 1384 تاکنون همه ساله بعنوان نماینده برتر بیمه مسئولیت و پیشرو در بیمه های عمر، اشخاص، مهندسی، اتومبیل و درمان تکمیلی مطرح بوده است. این نمایندگی با مدیریت سید عباس علوی لواسانی بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود در بخش‌های فنی و آی تی توانسته است غیر ممکن‌ها را ممکن سازد وبا عرضه اینترنتی و آنلاین خدمات بیمه همواره در روش‌های نوین ارائه خدمات بیمه‌ای پیشتاز باشد. در این راستا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان نیز از بخش‌های مهم نمایندگی علوی محسوب می گردد و توانسته خدمات ارزنده ای در بخش‌های، کارشناسی، صدور و خسارت به بیمه گزاران ارائه نماید.

بیمه مسئولیت کارفرما آرامش خاطر مدیران ، کارفرمایان و کار آفرینان را به ارمغان می آورد

با ما تماس بگیرید:

تلفن : 02188544842

فکس:02188172107

اینستاگرام:@iranibimeh

همراه و تلگرام:09126770622

آی دی تلگرام مدیریت:@alavionline

www.insuranceirani.com

راهنمای پرداخت خسارت بیمه مسئولیت کارفرما

راهنمای پرداخت خسارت بیمه مسئولیت کارفرما ارزیابی خسارت بیمه مسئولیت  نحوه دریافت خسارت بیمه مسئولیت از بیمه ایران بهترین بیمه مسئولیت کارفرما مدارک لازم جهت دریافت خسارت بیمه مسئولیت پوشش های بیمه مسئولیت کارفرما بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در مقابل کارکنان بیمه مسئولیت ایران

شرایط عمومی بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان

در اجرای ماده ۱۷ قانون تأسیس بیمه مرکزی ایران و بیمه‌گری، شورای عالی بیمه در جلسه ی مورخ سوم بهمن ماه سال هزار و سیصدونود و یک «شرایط عمومی بیمه مسئولیت مدنی حرفه‌ای کارفرما در قبال کارکنان» را تصویب نمود،بطور کلی شرایط عمومی بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان کلیات، تعاریف، اساس، وظایف و تعهدات، مدت، پوشش‌ها، استثنائات و خلاصه روابط بین بیمه گر و بیمه گزار را تعیین می کند، این شرایط مشتمل بر پنج فصل بیست و هفت ماده و چهار تبصره به شرح ذیل تهیه و تنظیم گردیده است:

 فصل اول- کلیات در بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان

    ماده ۱- اساس بیمه‌نامه: این بیمه‌نامه بر اساس قانون بیمه مصوب اردیبهشت ماه، سال ۱۳۱۶ و سایر قوانین و مقررات مرتبط و پیشنهاد کتبی بیمه‌گزار (که جزء لاینفک این بیمه‌نامه می‌باشد) تنظیم گردیده و مورد توافق طرفین می‌باشد. آن قسمت از پیشنهاد بیمه‌گزار که مورد قبول بیمه‌گر نبوده و همزمان با صدور بیمه‌نامه یا قبل از آن کتباً به بیمه‌گزار اعلام گردیده است، جزو تعهدات بیمه‌گر محسوب نمی‌شود.
    ماده ۲- تعاریف و اصطلاحات:اصطلاحات زیر در این شرایط عمومی با تعریف مقابل آن به کار رفته است:
        بیمه‌گر: مؤسسه بیمه‌ا‌ی‌ است که دارای پروانه فعالیت از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده و مجاز به انجام عملیات بیمه در این رشته است.
        حق بیمه: وجهی که بیمه گزار در برابر اخذ پوشش و تعهد بیمه گر برای جبران خسارت ناشی از وقوع یا بروز حادثه تحت پوشش بیمه نامه می پردازد.
        بیمه‌گزار: هر شخص حقیقی یا حقوقی که قرارداد بیمه را با بیمه‌گر منعقد می‌کند و متعهد به پرداخت حق بیمه می‌باشد.
        کارکنان: افرادی که در ازای انجام کار موضوع بیمه از بیمه‌گزار حق‌العمل اعم از حقوق و مزد، سهم سود و یا سایر مزایا دریافت می‌نمایند و یا مشخصات آنها در شرایط خصوصی بیمه‌نامه درج شده است.
        تبصره- در صورتیکه بیمه‌گزار شخص حقوقی باشد، اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکت نیز می‌توانند جزء کارکنان تحت پوشش بیمه نامه ‌باشند.
        زیاندیده/گان: کارکنانی که در اثر وقوع حادثه دچار صدمه جسمی، نقص‌عضو (کلی یا جزئی) و یا فوت گردیده‌اند‌.
        کار موضوع بیمه: هر نوع وظیفه شغلی که بر حسب ارجاع کارفرما، کارکنان موظف به انجام آن هستند.
        حادثه موضوع بیمه: رویدادی است که حین و به مناسبت انجام کار موضوع بیمه و در مدت اعتبار بیمه‌نامه اتفاق افتد و منجر به صدمه جسمی، نقص‌عضو، ازکارافتادگی یا فوت کارکنان گردد و بیمه‌گزار مسئول جبران خسارت یا پرداخت غرامت ناشی از آن شناخته شود.
        تبصره- کلیه حوادثی که در جریان امور روزمره و جاری و در محل استراحت و غذاخوری و نظافت و امثال آن در محدوده مکانی موضوع بیمه برای کارکنان اتفاق می‌افتد، حادثه موضوع بیمه تلقی می‌گردد.
        محدوده مکانی موضوع بیمه: محدوده ای است که کارکنان حسب درخواست کارفرما یا نماینده او در آنجا کار می‌کنند و و از طریق درج نشانی یا تعیین حدود آن در شرایط خصوصی بیمه‌نامه مشخص می‌گردد.
        نقص عضو: قطع، تغییر شکل و یا از دست دادن توانایی انجام کار عضوی از اعضای بدن که ناشی از حادثه موضوع بیمه بوده و وضعیت دائم و قطعی داشته باشد.
        غرامت فوت و نقص عضو: وجهی است که بیمه‌گر متعهد می‌گردد در صورت بروز صدمات جسمی یا فوت کارکنان ناشی از وقوع حادثه مشمول بیمه طبق شرایط این بیمه‌نامه به زیاندیده یا ذینفع بپردازد.
        موضوع بیمه: عبارت است از مسئولیت مدنی حرفه‌ای بیمه‌گزار در قبال پرداخت هزینه‌های پزشکی و ‌غرامت صدمه جسمی، نقص‌عضو و فوت کارکنان بیمه‌گزار ناشی از حادثه موضوع بیمه.
    ماده ۳- مدت بیمه‌نامه: شروع و انقضای مدت بیمه‌نامه به ترتیبی خواهد بود که در شرایط خصوصی بیمه‌نامه مشخص می‌گردد.

فصل دوم- وظایف و تعهدات بیمه‌گزار در بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان

     ماده ۴- بیمه‌گزار مکلف است با رعایت دقت و صداقت در پاسخ به پرسش‌های بیمه‌گر همه اطلاعات راجع به موضوع بیمه را در اختیار وی قرار دهد. اگر بیمه‌گزار در پاسخ به پرسش‌های بیمه‌گر به عمد از اظهار مطلبی خودداری نماید و یا به عمد بر خلاف واقع اظهاری بنماید بیمه‌نامه باطل خواهد بود ولو مطلبی که کتمان شده یا بر خلاف واقع اظهار شده است هیچگونه تأثیری در وقوع حادثه نداشته باشد. به علاوه نه فقط وجوه پرداختی بیمه‌گزار به وی مسترد نخواهد شد بلکه بیمه‌گر می‌تواند اقساط حق‌بیمه را که تا آن تاریخ عقب افتاده است نیز از بیمه‌گزار مطالبه نماید.
    ماده ۵- هرگاه در طول مدت بیمه تغییراتی در کیفیت و وضعیت کار موضوع بیمه بوجود آید که موجب تشدید خطر شود و یا تغییری در محدوده مکانی موضوع بیمه و یا کارکنان به وجود آید ولو آنکه منجر به تشدید خطر نشود بیمه‌گزار موظف است بلافاصله موضوع را به اطلاع بیمه‌گر برساند. اگر تشدید خطر یا تغییر وضعیت موضوع بیمه در نتیجه عمل بیمه‌گزار نباشد مشارالیه باید مراتب را ظرف ۱۰ روز از تاریخ اطلاع خود رسماً به بیمه گر اعلام کند. در صورت تشدید خطر قبل از وقوع خسارت، بیمه‌گر می‌تواند حق بیمه اضافی را متناسب با خطر برای مدت باقیمانده مطالبه و در صورت عدم پرداخت آن توسط بیمه‌گزار بیمه‌نامه را فسخ نماید. هرگاه بعد از وقوع حادثه معلوم شود که خسارت ناشی از تشدید خطر بوده است بیمه‌گر می‌تواند خسارت را به نسبت حق‌بیمه تعیین‌شده به حق‌بیمه متناسب با خطر مشدد، پرداخت نماید.
    ماده ۶- بیمه‌گزار موظف است حسب مورد مقررات مصوب شورای عالی حفاظت فنی را رعایت نماید و اقدامات لازم و متعارف را برای جلوگیری از وقوع حوادث و توسعه خسارت به عمل آورد.
    ماده ۷- بیمه‌گزار موظف است از تاریخ اطلاع خود از وقوع هرگونه حادثه موضوع این بیمه‌نامه و همچنین دریافت هر نوع ادعا و یا مطالبه کارکنان علیه خود که به این بیمه‌نامه مربوط می‌شود (اعم از کتبی یا شفاهی) اقدامات زیر را انجام دهد:
        حداکثر ظرف پنج روز کاری به یکی از شعب بیمه‌گر مراجعه و با تکمیل فرم اعلام خسارت، وقوع حادثه و یا ادعای مطروحه را اعلام نماید و یا مراتب را ظرف مدت مذکور از طریق پست سفارشی به اطلاع بیمه‌گر برساند.
        خواسته یا موضوع دعوا، نام و نشانی خواهان و یا اقامه‌کننده دعوا و عنوانی که به موجب آن مطالبه خسارت و یا اقامه دعوا شده است، مشخصات زیاندیده، نام و نشانی شهود احتمالی، مبلغ مورد ادعا و هرگونه اطلاعات، مشخصات و نکات دیگر مربوط به موضوع را که بر آن وقوف دارد و هر نوع اسناد و مدارکی را که در این باره در اختیار دارد به بیمه‌گر تسلیم و بیمه‌گر را در تحقیقات و رسیدگی و دفاع کمک نماید.
        برای بازدید از محل حادثه و انجام امور کارشناسی همکاری لازم را با بیمه‌گر به عمل آورد.
    ماده ۸- بیمه گر قائم مقام بیمه‌گزار با حق واگزاری به غیر، در دعاوی مربوط به این بیمه نامه محسوب می‌شود که بتواند پرونده‌های مربوط را در مراجع قضایی تا میزان تعهد این بیمه‌نامه تعقیب نماید. بیمه‌گزار در طول مدت جریان دعوی نباید اقدامی به عمل آورد که به حقوق بیمه‌گر در تعقیب دعوی لطمه وارد آورد ولی نسبت به مازاد تعهدات این بیمه‌نامه بیمه‌گزار حق هر گونه اقدامی خواهد داشت.
    ماده ۹- چنانچه بیمه‌گزار به تشخیص مراجع ذیصلاح سهواً وظایف مندرج در این بیمه‌نامه را انجام ندهد و باعث افزایش تعهد بیمه‌گر و یا مانع تشخیص علت یا ماهیت حادثه شود بیمه‌گر می‌تواند به نسبت تأثیر قصور بیمه‌گزار از میزان خسارت قابل پرداخت بکاهد. حکم این ماده نافی حقوق زیاندیده نخواهد بود.
    ماده ۱۰- بیمه‌گزار موظف است تعداد واقعی کارکنان را به بیمه‌گر اعلام نماید. چنانچه بعد از وقوع حادثه معلوم گردد که آخرین تعداد اظهارشده کارکنان کمتر از تعداد واقعی است تعهدات بیمه‌گر به نسبت تعداد اظهارشده به تعداد واقعی کاهش می‌یابد. در اینصورت پرداخت مابه التفاوت خسارت برعهده بیمه‌گزار خواهد بود.
    ماده ۱۱- بیمه‌نامه با تقاضای بیمه‌گزار و قبول بیمه‌گر صادر می‌شود ولی شروع پوشش بیمه ای و اجرای تعهدات بیمه‌گر منوط به پرداخت حق‌بیمه به ترتیبی است که در بیمه‌نامه پیش‌بینی شده است. چنانچه پرداخت حق‌بیمه به صورت قسطی باشد و بیمه‌گزار هر یک از اقساط موعدرسیده را به هر دلیل پرداخت نکند بیمه‌گر می‌تواند بیمه‌نامه را با رعایت ماده ۲۳ این آیین‌نامه فسخ نماید. چنانچه بیمه‌گر بیمه‌نامه را فسخ نکرده باشد در صورت وقوع حادثه، خسارت به نسبت حق‌بیمه پرداخت‌شده به حق‌بیمه‌ای که تا زمان وقوع حادثه باید پرداخت می‌شد پرداخت خواهد شد مگر آنکه در شرایط خصوصی بیمه‌نامه ضوابط دیگری درج شده باشد.
    ماده ۱۲- نشانی و اقامتگاه قانونی بیمه‌گزار همان است که در پیشنهاد بیمه و متن این بیمه‌نامه درج گردیده است. بیمه‌گزار موظف است تغییر نشانی و اقامتگاه قانونی خود را به صورت کتبی به اطلاع بیمه‌گر برساند. در غیر این صورت نشانی و اقامتگاه قبلی بیمه‌گزار معتبر شناخته می‌شود.
    ماده ۱۳- هرگاه مفاد بیمه‌نامه و اوراق الحاقی با موافقت‌هایی که بین طرفین به ‌عمل آمده است مطابقت نداشته باشد بیمه‌گزار موظف است ظرف ۱۵ روز از تاریخ دریافت بیمه‌نامه یا الحاقیه بطور کتبی تقاضای اصلاح نماید وگرنه اوراق مذکور قطعی تلقی خواهد شد.

فصل سوم- وظایف و تعهدات بیمه‌گر در بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان

 
    ماده ۱۴- پوشش‌های اصلی:موارد زیر با صدور بیمه‌نامه در تعهد بیمه‌گر خواهد بود:
        غرامت فوت، صدمه جسمی و نقص عضو دائم اعم از کلی و جزئی برای هر نفر در هر حادثه موضوع بیمه حداکثر به میزان مندرج در شرایط خصوصی بیمه‌نامه.
        هزینه‌های پزشکی برای هر نفر در هر حادثه موضوع بیمه پس از تایید پزشک معتمد و حداکثر به میزان مندرج در شرایط خصوصی بیمه‌نامه.

    تبصره- غرامت فوت، صدمه جسمی یا نقص عضو با توافق بیمه‌گر و بیمه‌گزار یا بر مبنای درصد مسئولیت بیمه‌گزار در مراجع قضائی تعیین می‌شود و اعمال آن بر روی معادل ریالی ارزانترین دیه رایج روز محاسبه می‌شود. در هر صورت حداکثر مبلغ قابل پرداخت در هر حادثه موضوع بیمه برای هر نفر از مبلغ مندرج در شرایط خصوصی بیمه‌نامه بیشتر نخواهد بود.
    ماده ۱۵- پوشش‌های اضافی:پوشش های اضافی با درخواست بیمه‌گزار و موافقت بیمه گر با اخذ حق بیمه اضافی بر اساس شرایط اختصاصی بیمه‌نامه می‌تواند تحت پوشش قرار گیرد.
    ماده ۱۶- درمواردی که پرداخت خسارت به صورت توافقی انجام نشده و موکول به ارائه رأی دادگاه شده است، حسب مورد زیاندیده یا ذینفع یا قائم مقام قانونی آنها مکلفند ظرف پانزده روز از تاریخ ابلاغ رأی قطعی یا ظرف پانزده روز پس از قطعی شدن رأی ابلاغی با مدارک لازم برای دریافت خسارت به بیمه‌گر مراجعه و درخواست خود را تسلیم نمایند. بیمه‌گر مکلف است به محض وصول درخواست، آن را ثبت و ضمن تحویل رسیدی به متقاضی مشتمل بر نام متقاضی، تاریخ تسلیم و شماره ثبت، نقصان یا کامل بودن مدارک را درحضور متقاضی بررسی کند. چنانچه مدارک در زمان تقاضا کامل باشد بیمه‌گر موظف است حداکثر ظرف سی (۳۰) روز از تاریخ تقاضا، خسارت متعلقه را پرداخت نماید و چنانچه مدارک تسلیمی ناقص باشد، مراتب را حضوراً و به صورت کتبی به متقاضی اعلام تا نسبت به رفع نقص حداکثر ظرف یک هفته اقدام کند.
    تبصره- عدم مراجعه اشخاص مذکور ظرف مهلت مقرر ویا تاخیر در تکمیل مدارک موجب افزایش تعهدات بیمه‌گر نخواهد بود.
    ماده ۱۷- بیمه‌گر خسارت موضوع این بیمه‌نامه را با اطلاع بیمه‌گزار به زیاندیده یا ذینفع بیمه‌نامه پرداخت خواهد کرد و به محض پرداخت خسارت، در مقابل بیمه‌گزار و شخص یا اشخاص زیان‌دیده بری الذمه می‌گردد. سایر هزینه‌های تحت پوشش، حسب مورد به بیمه‌گزار یا زیان‌دیده پرداخت خواهد شد. چنانچه پس از تکمیل مدارک لازم، بیمه‌گر در پرداخت خسارت تأخیر کند افزایش خسارت ناشی از افزایش احتمالی مبلغ دیه بر عهده بیمه‌گر خواهد بود.
    ماده ۱۸- در صورتی که مسئولیت بیمه‌گزار همزمان تحت پوشش سایر بیمه‌گران باشد بیمه‌گر موظف است بر مبنای این بیمه‌نامه تعهدات خود را ایفا نماید و سپس می‌تواند برای بازیافت سهم سایر بیمه‌گران به آنها مراجعه نماید.
    ماده ۱۹- در مواردی که مسئولیت بیمه‌گزار با توجه به اسناد و مدارک ارائه شده از نظر بیمه‌گر محرز باشد می‌تواند قبل از صدور رأی مراجع قانونی ذی‌صلاح، در صورت توافق با بیمه‌گزار و اخذ رضایت از مدعی یا مدعیان، خسارت و یا غرامت مربوط را پرداخت کند. در این صورت بیمه‌گر در برابر هر گونه ادعای بعدی تعهدی نخواهد داشت.
    ماده ۲۰- در صورت صدور رای قطعی مبنی بر مسئولیت کارفرما، مؤسسه بیمه مکلف به پرداخت خسارت تا سقف تعهدات بیمه‌نامه بر اساس مفاد رای صادره خواهد بود.

فصل چهارم- خسارت‌های خارج از تعهد بیمه‌گر

 

    ماده ۲۱- خسارت‌های خارج از تعهد بیمه‌گر: خسارت‌های زیرتحت پوشش این بیمه‌نامه نیست مگر آنکه در بیمه‌نامه یا الحاقیه آن به نحو دیگری توافق شده باشد:
        کلیه امراضی که شخص در اثر فعالیت عادی و به مرور زمان به آن دچار گردیده باشد مگردر مواردی که بنا به رای مراجع ذیصلاح بیمه‌گزار مسئول شناخته شده باشد.
        خسارتهای ناشی از حوادث وسایل نقلیه موتوری.
        خسارتهای مستقیم و یا غیر مستقیم ناشی از تشعشعات رادیواکتیو.
        حوادث ناشی از جنگ، اعتصاب، شورش، اغتشاش، بلوا و تعطیلی کار.
    ماده ۲۲- خسارت های غیرقابل جبران: در موارد زیر جبران خسارت در تعهد بیمه‌گر نخواهد بود:
        خسارتهای ناشی از عمد و تقلب بیمه‌گزار و کارکنان وی در ایجاد حادثه موضوع بیمه با تشخیص مراجع ذیصلاح در طول مدت اعتبار بیمه‌نامه.
        حوادث ناشی از درگیری و نزاع.
        حوادث ناشی از مصرف مسکرات، موادمخدر یا روان‌گردان توسط کارکنان.
        محکومیت به جزای نقدی به نفع دولت و مجازات های قابل خرید.
        غرامت و خسارت وارده به کارکنانی که سن آنها کمتر از پانزده سال تمام باشد.
        غرامت و خسارت وارد به اتباع خارجی فاقد مجوز معتبر کار از مراجع ذی‌صلاح.
        خسارتهای مستقیم و غیرمستقیم ناشی از انفجار هسته ای.
        کلیه حوادثی که طبق نظر مراجع ذیصلاح بیمه‌گزار مسئول آن شناخته نمی شود.

فصل پنجم- سایر موارد(حق بیمه،شرایط بیمه کوتاه مدت،شرایط فسخ و مرور زمان)

    ماده ۲۳- نحوه فسخ بیمه‌نامه: در موارد زیر هر یک از طرفین بیمه‌نامه می‌تواند با اخطار کتبی ۲۰ روزه بیمه‌نامه را فسخ نماید:
        موارد فسخ از سوی بیمه‌گر:
       الف - عدم پرداخت حق‌بیمه در سررسیدهای مندرج در اعلامیه‌های بدهکار صادره.
       ب - تشدید خطر و عدم موافقت بیمه‌گزار به پرداخت حق‌بیمه اضافی مربوط.
        ج- فوت بیمه‌گزار و عدم انجام وظایف بیمه‌گزار توسط ورثه یا منتقل‌الیه.
        موارد فسخ از سوی بیمه‌گزار:
       الف - درصورتی که خطر، برطرف شده یا کاهش یابد و بیمه‌گر به تخفیف حق‌بیمه راضی نشود.
        ب- متوقف شدن فعالیت بیمه‌گر به هر دلیل.
        ج- عدم تمایل بیمه‌گزار به ادامه پوشش.
    ماده ۲۴- در صورت فسخ از طرف بیمه‌گر، باید حق بیمه مدتی که باقی مانده است به صورت روزشمار محاسبه و به بیمه‌گزار برگشت داده شود. در صورت فسخ بیمه‌نامه از طرف بیمه‌گزار حق بیمه مدت بیمه بر اساس تعرفه کوتاه مدت به شرح ذیل محاسبه و بقیه آن مسترد خواهد شد:

چنانچه مدت اعتبار بیمه نامه یکساله در نظر بگیریم (محاسبه بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان) شرایط کوتاه مدت بیمه نامه به شرح ذیل اعلام می گردد:  
از یک روز تا ۵ روز            ۵ درصد حق بیمه سالانه
از ۶ روز تا ۱۵ روز           ۱۰ درصد حق بیمه سالانه
از ۱۶ روز تا ۳۰ روز         ۲۰ درصد حق بیمه سالانه
از ۳۱ روز تا ۶۰ روز         ۳۰ درصد حق بیمه سالانه
از ۶۱ روز تا ۹۰ روز         ۴۰ درصد حق بیمه سالانه
از ۹۱ روز تا ۱۲۰ روز       ۵۰ درصد حق بیمه سالانه
از ۱۲۱ روز تا ۱۵۰ روز     ۶۰ درصد حق بیمه سالانه
از ۱۵۱ روز تا ۱۸۰ روز     ۷۰ درصد حق بیمه سالانه
از ۱۸۱ روز تا ۲۷۰ روز     ۸۵ درصد حق بیمه سالانه
از ۲۷۰ روز به بالا          ۱۰۰ درصد حق بیمه سالانه

بدیهی است تعرفه روز شمار بر مبنای کل حق بیمه تقسیم بر سیصد و شصت و پنج روز ضربدر تعداد روزهای سپری شده از بیمه نامه محاسبه می گردد.

    ماده ۲۵- مرور زمان: تعهدات بیمه‌گر منحصر به مسئولیت بیمه‌گزار برای حوادثی است که در مدت اعتبار بیمه‌نامه رخ دهد و ادعای خسارت حداکثر ظرف دو سال پس از انقضای بیمه‌نامه به بیمه‌گر اعلام شود. هرگونه اقدام بیمه‌گزار یا کارکنان وی به منظور مطالبه خسارت قاطع مرور زمان خواهد بود.
    ماده ۲۶- نحوه حل و فصل اختلاف: هرگونه‌ اختلاف‌ ناشی‌ از تفسیر و یا اجرای‌ این‌ بیمه‌نامه، در صورتی‌ که‌ از طریق‌ مذاکره‌ حل‌ وفصل‌ نشود به‌ داور مرضی‌الطرفین‌ ارجاع‌ خواهد شد و رأی‌ داور‌ مزبور قطعی‌ و برای‌ طرفین ‌لازم‌الاتباع‌ است‌. در صورتی‌ که‌ طرفین‌ در مورد انتخاب‌ داور‌ مرضی‌الطرفین به‌ توافق‌ نرسند موضوع‌ به‌ هیأت داوری ارجاع و به ترتیب زیر عمل خواهد شد:
        هر یک‌ از طرفین‌ یک‌ نفر داور‌ اختصاصی‌ تعیین‌ و به‌ طرف‌ دیگر معرفی ‌می‌نماید.
        داوران اختصاصی‌ قبل‌ از بحث‌ درباره موضوع‌ مورد اختلاف‌ به‌ اتفاق،‌ داور‌ دیگری‌ را به‌ عنوان‌ سرداور انتخاب‌ خواهند نمود.
        رأی‌ هیأت‌ داوری‌ با اکثریت‌ آرا، معتبر و برای‌ طرفین‌ لازم‌الاتباع‌ خواهد بود.
        در صورتی‌ که‌ هر یک‌ از طرفین‌ تا ۳۰ روز بعد از انتخاب‌ و معرفی‌ داور‌ طرف‌ مقابل‌، داور‌ اختصاصی‌ خود را تعیین‌ نکند و یا داوران اختصاصی‌ تا ۳۰ روز در مورد تعیین‌ سرداور‌ به‌ توافق‌ نرسند هر یک‌ از طرفین می‌توانند حسب‌ مورد از دادگاه‌ ذی‌صلاح‌ درخواست‌ تعیین‌ داور یا سرداور ‌بنماید.
    ماده ۲۷- موارد پیش‌بینی نشده: در مواردی که در این بیمه‌نامه ذکر نشده است ‌بر اساس قانون بیمه،‌ عرف بیمه و سایر قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران عمل خواهد شد.

منبع: سایت شرکت سهامی بیمه ایران

چرا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان با سایت بیمه ایرانی؟

وبسایت بیمه ایرانی با محوریت ارائه انبوه بیمه های مسئولیت محیطی بسیار ساده و برای کلیه کاربران ایجاد نموده است . در این وبسایت شما با انواع بیمه مسئولیت تعاریف و مفاهیم بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، قوانین بیمه ای مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، سوالات متداول در بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، پیشنهادات بیمه نامه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان ،شرایط عمومی بیمه نامه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان ، مقالات بیمه ای مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان،سفارش آنلاین بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان و دهها مطلب جذاب در مورد بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان خواهید دید.

 چرا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان با بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با نزدیک به هشتاد و سه سال خدمات تاثیر گزار در صنعت بیمه و اقتصاد ملی بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر 4070 میلیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه پیشتازی می نماید.و در رشته بیمه مسئولیت بخصوص بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان همواره پشتیبان مدیران و صاحبان صنایع و کارفرمایان و در نتیجه کارکنان بوده است.

چرا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان با نمایندگی علوی ؟

نمایندگی برتر بیمه ایران علوی بعنوان یکی از هزاران نماینده فعال شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1383 با کسب مجوزهای لازم از بیمه مرکزی و شرکت سهامی بیمه ایران و موفقیت در آزمونهای مختلف پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از سال 1384 تاکنون همه ساله بعنوان نماینده برتر بیمه مسئولیت و پیشرو در بیمه های عمر ، اشخاص ، مهندسی ، اتومبیل و درمان تکمیلی مطرح بوده است.این نمایندگی با مدیریت سید عباس علوی لواسانی بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود در بخشهای فنی و آی تی توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد وبا عرضه اینترنی و آنلاین خدمات بیمه همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای پیشتاز باشد.در این راستا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان نیز از بخشهای مهم نمایندگی علوی محسوب می گردد و توانسته خدمات ارزنده ای در بخشهای ، کارشناسی ، صدور و خسارت به بیمه گزاران ارائه نماید. این نمایندگی در قبال بند ، بند شرایط عمومی بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان خود را مسئول دانسته و از ابتدای صدور بیمه نامه تا پرداخت خسارت در کنار بیمه گزارن عزیز بوده و خواهد بود.

بیمه مسئولیت کارفرما آرامش خاطر مدیران ، کارفرمایان و کار آفرینان را به ارمغان می آورد

با ما تماس بگیرید:

تلفن : 02188544842

فکس:02188172107

اینستاگرام:@iranibimeh

همراه و تلگرام:09126770622

آی دی تلگرام مدیریت:@alavionline

www.insuranceirani.com

سوالات متداول بیمه مسئولیت کارفرما

سوالات متداول بیمه مسئولیت کارفرما

 سوالات متداول بیمه مسئولیت کارفرما بیمه مسئولیت مدنی کارفرما خدمات بیمه مسئولیت
بیمه های مسئولیت بیمه مسئولیت ساختمانی
استعلام بیمه مسئولیت مشاوره بیمه مسئولیت
خرید بیمه مسئولیت بیمه مسئولیت حرفه ای

تعریف بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان

تعریف بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان

 

بطور کلی در تعریف بیمه مسئولیت کارفرما می توان گفت کلیه مسئولیتهای مدنی بیمه گزار و خسارتهای احتمالی کارفرمایان در قبال کارکنان توسط این بیمه نامه تحت پوشش قرار می گیرد.

در بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان قبل از تصمیم برای خرید بیمه نامه کارفرمایان محترم می بایست نکات زیر را بدقت مطالعه نمایند:

الف-قبل از هر نوع اقدام برای خرید بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان به بخش سوالات متداول بیمه مسئولیت کارفرما مراجعه و بدقت به سوالات مطرح شده توجه نمایید و چنانچه سوال جدیدی به ذهنتان رسید،می توانید در همان بخش سوال خود را مطرح تا در اسرع وقت کارشناسان بیمه ایران به سوالات شما پاسخ دهند.

ب-موضوع شغل یکی از پر اهمیت ترین عوامل در یک بیمه نامه کارفرما در مقابل کارکنان است چرا که میزان خطر موجود در یک شغل می تواند کارشناس فروش بیمه کارفرما را در ارائه کلوزهای مناسب برای کار فرمایان رهنمون سازد.

ج-قبل از تکمیل پیشنهاد بیمه نامه مسئولیت کارفرما مفاد آنرا بدقت مطالعه فرمایید،و راجع به بند،بند آن از کارشناس فروش خود سوال فرمایید،چرا که پس از تکمیل و امضای پیشنهاد،درخواست نکردن یک بند می تواند،پوششی را حذف و هزینه های جبران ناپذیری را به کارفرمیان عزیز تحمیل نماید.

د-در تکمیل فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان همواره تعداد واقعی پرسنل و سقف تعداد پرسنل را اعلام فرمایید.چرا که طبق ماده ده قانون بیمه چنانچه تعداد بیمه شدگان به کمتر از تعداد واقعی بیمه شود،قاعده نسبی بر خسارت اعمال شده و خسارت کمتری به زیاندیده پرداخت می گردد که این خسارت در خسارتهای بدنی مثل فوت و نقص عضو می تواند جبران ناپذیر باشد.

 

ه-خرید کلیه کلوزهایی به توصیه کارشناسان فروش برای شغل شما مفید است،برای اطمینان از دریافت خسارت کامل در هنگام حادثه الزامی ست. موارد اشاره شده در بالا فقط مختصری برای راهنمائی کارفرمایان جهت خرید بیمه نامه ای مطمئن بر اساس مطالعۀ حوادث مبتلا به، بود. مهندسان ناظر از باب راهنمائی و کمک به پیشبرد کم ریسک و اصولی پروژه می توانند اطلاعات فوق را در اختیار مالکان و کارفرمایان قرار دهند و آنها را ملزم به تهیۀ بیمه نامه ای کامل نمایند.

و-در هنگام تحویل بیمه نامه کلوزهای درخواستی در پیشنهاد بیمه نامه را با کلوزهای مندرج یا ضمیمه بیمه نامه مقایسه نمایید ، که پوششی از قلم نیافتاده باشد،اگرچه در صورت تکمیل دقیق فرم پیشنهاد ، کلیه مسئولیت ناشی از خظا و اشتباه بر عهده واحد صدور می باشد،لیکن برای جلوگیری از مشکلات ناشی از اشتباه حتما بیمه نامه چک نمایید.

ز-در هنگام وقوع خسارت از توسعه خسارت جلوگیری نمایید ، چرا که کلیه هزینه های ناشی جلوگیری از توسعه خسارت تحت پوشش بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان می باشد.

ح-پس از وقوع خسارت حداکثر طی مدت پنج روز خسارت را بصورت مکتوب به بیمه گر اعلام تا مراحل کارشناسی خسارت اغاز گردد.

ط-قبل و در هنگام تشکیل پرونده خسارت حتما به بخش راهنمای پرداخت خسارت را بدقت مطالعه و مدارک لازم را جمع آوری و به کارشناسان ارائه نمایید.

همین الان فرم سفارش آنلاین را تکمیل و یا در ساعت اداری با شماره 02188544842تماس حاصل نمایند.

 

چرا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان با سایت بیمه ایرانی؟

وبسایت بیمه ایرانی با محوریت ارائه انبوه بیمه های مسئولیت محیطی بسیار ساده و برای کلیه کاربران ایجاد نموده است . در این وبسایت شما با انواع بیمه مسئولیت تعاریف و مفاهیم بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، قوانین بیمه ای مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، سوالات متداول در بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، پیشنهادات بیمه نامه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان ،محاسبه آنلاین بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان، شرایط عمومی بیمه نامه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان ، مقالات بیمه ای مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان،سفارش آنلاین بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان و دهها مطلب جذاب در مورد بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان خواهید دید.

 چرا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان با بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر 4070 ملیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه یکه تازی می نماید.و در رشته بیمه مسئولیت بخصوص بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان همواره پشتیبان مدیران و صاحبان صنایع و کارفرمایان و در نتیجه کارکنان بوده است.

چرا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان با نمایندگی علوی ؟

نمایندگی علوی بعنوان یکی از هزاران نماینده فعال شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1383 پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از سال 1384 تاکنون همه ساله بعنوان نماینده برتر بیمه مسئولیت و پیشرو در بیمه های عمر،اشخاص ، مهندسی ، اتومبیل و درمان تکمیلی مطرح بوده است.این نمایندگی با مدیریت سید عباس علوی لواسانی بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود در بخشهای فنی و آی تی توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد وبا عرضه اینترنی و آنلاین خدمات بیمه همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای پیشتاز باشد.در این راستا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان نیز از بخشهای مهم نمایندگی علوی محسوب می گردد و توانسته خدمات ارزنده ای در بخشهای ، کارشناسی ، صدور و خسارت به بیمه گزاران ارائه نماید.

بیمه مسئولیت کارفرما آرامش خاطر مدیران ، کارفرمایان و کار آفرینان را به ارمغان می آورد

با ما تماس بگیرید:

تلفن : 02188544842

فکس:02188172107

اینستاگرام:@iranibimeh

همراه و تلگرام:09126770622

آی دی تلگرام مدیریت:@alavionline

www.insuranceirani.com

بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان

 

بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در مقابل کارکنان بیمه ایران


بیمه ایران بنیانگزار صنعت بیمه در ایران در رشته بیمه مسئولیت نیز مانند سایر رشته ها همواره پیشتاز بوده است .  بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان نیز یکی از انواع بیمه های مسئولیت بشمار می آید در این بیمه نامه ، بیمه‌گزار شخصی است که بعنوان کارفرما حق بیمه را تقبل می نماید و می‌خواهد مسئولیت مدنی خود را در قبال اشخاصی که در نقش کارکنان او هستند و احتمال وارد شدن آسیب بدنی کلی و جزئی به آنان در حین و یا به مناسبت انجام فعالیت شغلی محوله وجود دارد، تحت پوشش بیمه در آورد.

بازار هدف اين بيمه‌نامه كليه اشخاص حقيقي يا حقوقي هستند كه ديگران تحت عناويني همچون كارگر يا كارمند و به طور كلي كاركنان (اعم از قراردادي، روزمزد، استخدامي، پيماني و يا...) در فعالیت‌های شغلی گوناگون براي او كار مي‌كنند و در ازاي آن دستمزد دريافت مي‌کنن و رابطه آنها كارفرما- كارگري/ کارفرما - كارمندي است و امكان مسئول شناخته شدن كارفرما در قبال کارکنان درحوادث ناشي از كار وجود دارد. از این‌رو، این بیمه‌نامه را کلیه اشخاص حقیقی وحقوقی از جـمله شرکتـ‌ها، سازمان‌ها، کارخانـجات و کارگاه‌هایی که در امور تولید، تعمیرات وخـدمات فـعال هـستند، و نیز مجـریان پروژه‌های عمرانی و سازندگان بناهای مسکونی وتجاری می‌توانند درخواست کنند.

در این بیمه‌نامه، نوع رابطه کاری میان بیمه‌گزار و کارگر آسیب‌دیده که می‌تواند رسمی، قراردادی، پیمانی یا روزمزد باشد، تأثیری بر تعهدات بیمه‌گر در بیمه‌نامه نداشته و مشروط به این‌که پیش از صدور بیمه‌نامه و در فرم پیشنهاد، اطلاعات کاملی در این‌باره به بیمه‌گر ارائه شده و بیمه‌گر با صدور بیمه‌نامه با آگاهی از این موضوع موافقت کرده باشد، مسئولیت مدنی بیمه‌گزار در قبال تمامی کارکنان با هر نوع رابطه کاری که با بیمه‌گزار دارند، تحت پوشش قرار داده می‌شود. مسئولیت مدنی بیمه‌گزار در قبال کارکنان در این بیمه‌نامه، جز در برخی موارد خاص مانند «فعالیت شغلی بیمه‌گزار در سطح وسیع»، «متغیر بودن محل فعالیت»، «حضور یک یا چند کارفرمای دیگر علاوه بر بیمه‌گزار به همراه کارکنان خود در محل فعالیت»، بدون این‌که الزامی برای ارائه مشخصات کارکنان در هنگام صدور بیمه‌نامه وجود باشد، تحت پوشش قرار داده شده و بیمه‌نامه اصطلاحاً می‌تواند به صورت بی‌نام صادر شود.بیمه مسئولیت کارفرما بسته به این‌که نوع فعالیت کارفرما چیست، به سه دسته تقسیم می‌شود:
بیمه‌نامه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان ویژه فعالیت‌های صنعتی، خدماتی، تولیدی.
بیمه‌نامه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان ویژه فعالیت‌های عمرانی.
بیمه‌نامه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان ویژه فعالیت‌های ساختمانی.


در هر سه دسته از بیمه‌نامه‌های مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان، و در صورت درخواست بیمه‌گزار، پوشش‌های تکمیلی / اضافی که در اصطلاح به آنها کلوزهای بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان خوانده می شود  برای افزایش گستره پوشش‌های بیمه‌نامه یا حدود تعهدات آن به بيمه‌گزار قابل عرضه است:

•    کلوز یا پوشش تکمیلی پرداخت خسارت (غرامت فوت یا نقص عضو دائم اعم از کلی یا جزئی) بدون رأی دادگاه مشروط به این‌که مسئولیت بیمه‌گزاراز نظر کارشناس بیمه‌گر محرز باشد
•    کلوز یا پوشش تکمیلی جبران هزینه‌های پزشکی بدون اعمال تعرفه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
•    کلوز یا پوشش اضافی مطالبات احتمالی سازمان تأمین اجتماعی از بیمه‌گزار از محل تبصره یک ماده 66 قانون تأمین اجتماعی
•    کلوز یا پوشش تکمیلی حوادث وارد به شخص بیمه‌گزار و مسئولیت بیمه‌گزار در قبال کارفرما، پیمانکار و مهندسان ناظر و مشاور در محل کار
•    کلوز یا پوشش تکمیلی مسئولیت مدنی بیمه‌گزار در قبال اشخاص ثالث ناشی از فعالیت بیمه‌گزار
•    کلوز یا پوشش اضافی تعهد پرداخت افزایش احتمالی دیه پس از بروز حادثه مرتبط با موضوع فعالیت بیمه‌گزار
•    کلوز یا پوشش اضافی پرداخت غرامت دستمزد روزانه کارکنان از روز ششم بعد از حادثه تا روز نودم مشروط به بستری شدن در مراکز درمانی
•    کلوز یا پوشش تکمیلی مسئولیت مدنی بیمه‌گزار در قبال کارکنان ناشی از بروز حادثه در حین انجام فعالیت‌های غیرمرتبط با فعالیت اصلی
•    کلوز یا پوشش تکمیلی مسئولیت مدنی بیمه‌گزار در قبال اتباع خارجی غیرمجاز (در حال ارائه این پوشش تکمیلی ممنوع است)
•    کلوز یا پوشش تکمیلی اهمال غیرعمدی کارکنان نسبت به یکدیگر در اثر بروز حوادث مربوط به موضوع این بیمه‌نامه
•    کلوز یا پوشش اضافی دیه دوم  یا بیشتر کارکنان یا کارگران
•    کلوز یا پوشش تکمیلی مسئولیت مدنی بیمه‌گزار در قبال کارکنان ناشی از بروز حوادث در مأموریت‌های خارج از کارگاه
•    کلوز یا پوشش تکمیلی مسئولیت مدنی بیمه‌گزار در قبال کارکنان ناشی از بروز حوادث در اماکن وابسته به کارگاه
•    کلوز یا تکمیلی مسئولیت مدنی بیمه‌گزار در قبال کارکنان ناشی از بروز حوادث در حین ایاب و ذهاب کارکنان
•    کلوز یا پوشش تکمیلی مسئولیت مدنی بیمه‌گزار در قبال کارکنان ناشی از بروز حوادث ناشی از وسایل نقلیه موتوری زمینی
•    کلوز یا پوشش تکمیلی مسئولیت مدنی پیمانکاران فرعی در قبال کارکنان
•    کلوز یا پوشش تکمیلی مسئولیت مدنی مهندسان ناظر و مشاور در قبال کارکنان

فرآیند صدور بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان در نمایندگی علوی:
بیمه‌گزاران می‌توانند با تکمیل فورم پیشنهاد درخواست خود برای صدور بیمه‌نامه را در دفتر نمایندگی علوی یا بصورت آنلاین و اینترنتی در سایت بیمه ایرانی ثبت و پس از مشاوره با کارشناسان  این بیمه‌نامه پس از موافقت شرکت سهامی بیمه ایران و بیمه گزار  با حق بیمه و شرایط اعلامی صادر خواهد شد.

 

چرا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان با سایت بیمه ایرانی؟

وبسایت بیمه ایرانی با محوریت ارائه انبوه بیمه های مسئولیت محیطی بسیار ساده و برای کلیه کاربران ایجاد نموده است . در این وبسایت شما با انواع بیمه مسئولیت تعاریف و مفاهیم بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، قوانین بیمه ای مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، سوالات متداول در بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، پیشنهادات بیمه نامه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان ، شرایط عمومی بیمه نامه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان ، مقالات بیمه ای مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان و دهها مطلب جذاب در مورد بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان خواهید دید.

چرا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان با بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر 4070 ملیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه یکه تازی می نماید.و در رشته بیمه مسئولیت بخصوص بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان همواره پشتیبان مدیران و صاحبان صنایع و کارفرمایان و در نتیجه کارکنان بوده است.

چرا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان با نمایندگی علوی ؟

نمایندگی علوی بعنوان یکی از هزاران نماینده فعال شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1383 پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از سال 1384 تاکنون همه ساله بعنوان نماینده برتر بیمه مسئولیت و پیشرو در بیمه های عمر،اشخاص ، مهندسی ، اتومبیل و درمان تکمیلی مطرح بوده است.این نمایندگی با مدیریت سید عباس علوی لواسانی بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود در بخشهای فنی و آی تی توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد وبا عرضه اینترنی و آنلاین خدمات بیمه همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای پیشتاز باشد.

بیمه مسئولیت کارفرما آرامش خاطر همه مدیران و کارفرمایان را به ارمغان می آورد

با ما تماس بگیرید:

تلفن : 02188544842

فکس:02188172107

همراه و تلگرام:09126770622

آی دی تلگرام مدیریت:@alavionline

www.insuranceirani.com 

 

 

بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان

 

بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در مقابل کارکنان

بیمه مسئولیت کارفرما همانند تمام بیمه نامه های زیر شاخه بیمه مسئولیت مدنی با گسترش جوامع بشری توسعه یافت و امروزه ضرورت اجتناب ناپذیر هر شغلی محسوب می گردد ، در واقع همانطور که بدون بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه اتومبیل نباید خودرو را از محل استقرار آن جابجا نمود ، بدون بیمه مسئولیت کارفرما نباید درب هیچ کارخانه ، کارگاه یا بنگاه اقتصادی را گشود.

در این بیمه نامه کلیه مدیران و کارفرمایان نسبت به جبران خسارات وارده به کارگران ، کارمندان و کارکنان خود که ناشی از حوادث حین انجام کار باشد و منجر به صدمات جسمی و بدنی شود، مسئول شناخته شوند تحت پوشش قرار می گیرند. تمامی کارکنان شاغل در محدوده کارگاه - اعم از کارگران ایرانی و غیرایرانی مجاز به کار در ایران- تحت پوشش این بیمه نامه خواهند بود. توسط این بیمه‌، هزینه پزشکی، نقص عضو کارگران و پرداخت دیه و همچنین غرامت فوت آنان قابل پرداخت است. بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان بر اساس قانون مصوب بیمه در اردیبهشت ماه، سال ۱۳۱۶ و سایر قوانین و مقررات مرتبط و پیشنهاد کتبی بیمه‌گزار (که جزء لاینفک این بیمه‌نامه می‌باشد) تنظیم گردیده و مورد توافق طرفین می‌باشد. آن قسمت از پیشنهاد بیمه‌گزار که مورد قبول بیمه‌گر نبوده و همزمان با صدور بیمه‌نامه یا قبل از آن کتباً به بیمه‌گزار اعلام گردیده است، جزء تعهدات بیمه‌گر محسوب نمی‌شود.

شرایط عمومی بیمه مسئولیت کارفرما و پوشش‌های آن، یازده مورد هستند که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

  موضوع بیمه: عبارت است از مسئولیت مدنی حرفه‌ای بیمه‌گزار در قبال پرداخت هزینه‌های پزشکی و ‌غرامت صدمه جسمی، نقص‌عضو و فوت کارکنان بیمه‌گزار ناشی از حادثه موضوع بیمه.

  بیمه‌گر: بیمه ایران نمایندگی علوی است که دارای پروانه فعالیت از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده و مجاز به انجام عملیات بیمه در این رشته است.
  حق بیمه: مبلغی که توسط بیمه‌گزار جهت دریافت پوشش و جبران خسارت بدلیل وقوع یا بروز حادثه تحت پوشش، از تعهدات شرکت سهامی بیمه ایران است.
  بیمه‌گزار: شخص حقوقی یا حقیقی که مسئول عقد قرارداد با بیمه‌گر است و موظف و متعهد به پرداخت حق بیمه.
  کارکنان: افرادی که در ازای انجام کار موضوع بیمه از بیمه‌گزار حق‌العمل اعم از حقوق و مزد، سهم سود و یا سایر مزایا دریافت می‌نمایند و یا مشخصات آنها در شرایط خصوصی بیمه‌نامه درج شده است.
    مورد مهم - در صورتیکه بیمه‌گزار شخص حقوقی باشد، اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکت نیز می‌توانند جزء کارکنان تحت پوشش بیمه نامه ‌باشند.
  زیاندیده یا زیاندیدگان: کارکنانی که در اثر وقوع حادثه دچار صدمه جسمی، نقص‌عضو (کلی یا جزئی) و یا فوت گردیده‌اند‌.
  کار موضوع بیمه: انواع وظایف شغلی که کارکنان بر حسب دستور مدیریت مجموعه موظف به انجام آن هستند.
  حادثه موضوع بیمه: رویدادی است که حین و به مناسبت انجام کار موضوع بیمه و در مدت اعتبار بیمه‌نامه اتفاق افتد و منجر به صدمه جسمی، نقص‌عضو، ازکارافتادگی یا فوت کارکنان گردد و بیمه‌گزار مسئول جبران خسارت یا پرداخت غرامت ناشی از آن شناخته شود.
    مورد مهم- کلیه حوادثی که در جریان امور روزمره و جاری و در محل استراحت و غذاخوری و نظافت و امثال آن در محدوده مکانی موضوع بیمه برای کارکنان اتفاق می‌افتد، حادثه موضوع بیمه تلقی می‌گردد.
  محدوده مکانی موضوع بیمه: محدوده ای است که کارکنان حسب درخواست کارفرما یا نماینده او در آنجا کار می‌کنند و و از طریق درج نشانی یا تعیین حدود آن در شرایط خصوصی بیمه‌نامه مشخص می‌گردد.
    نقص عضو: قطع، تغییر شکل و یا از دست دادن توانایی انجام کار عضوی از اعضای بدن که ناشی از حادثه موضوع بیمه بوده و وضعیت دائم و قطعی داشته باشد.
   غرامت نقص عضو و فوت: مبلغ یا وجهی که در صورت بروز صدمه یا فوت کارکنان درحین کار و بر اثر وقوع حادثه، بیمه‌گر موظف به پرداخت آن به زیاندیده یا ذینفع است.
     در بیمه های مسئولیت کارفرما بیمه گزار در مقابل پرداخت مبلغی نا چیز ، در برابر هزینه های هنگفت کارفرمایی و کارگاهی ، به عنوان حق بیمه در صورت آسیب به افراد و پرسنل  بخاطر خطرات تحت پوشش مبالغی قابل توجه  را به عنوان خسارت به کارکنان از محل بیمه نامه پرداخت خواهد کرد.

همین الان با تماس با شماره تلفن ویژه 02188544842 تماس و با کارشناسان ما بصورت رایگان مشاوره نمایید

چرا بیمه مسئولیت کارفرما با سایت بیمه ایرانی؟

وبسایت بیمه ایرانی اولین ارائه دهنده آنلاین خدمات بیمه‌ای بوده است. اگرچه قصد و محوریت آن به علت ارائه بیمه‌های عمر طراحی گردیده اما در زمینه تمام بیمه‌ها و انواع بیمه‌های مسئولیت، بالاخص بیمه مسئولیت کارفرما نیز راحت و کاربردی در خدمت کاربران است. در این وبسایت شما با تعاریف و مفاهیم بیمه مسئولیت کارفرما،پیشنهادات انواع بیمه نامه مسئولیت کارفرما، شرایط عمومی بیمه نامه مسئولیت کارفرما، مقالات بیمه های مسئولیت کارفرما، قوانین و مقررات بیمه های مسئولیت کارفرما، سوالات متداول در بیمه های مسئولیت کارفرما، پیشنهاد بیمه مسئولیت کارفرما ، کلوزهای بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان بیمه ایران ، سفارش آنلاین بیمه مسئولیت کارفرما، مشاوره آنلاین بیمه مسئولیت و نرخ بیمه مسئولیت کارفرما ، هزینه بیمه کارفرما و دهها مطلب جذاب در مورد بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان خواهید دید.با وبسایت بیمه ایرانی نمایندگی بیمه را به پشت میز کار خود خواهید آورد.

چرا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان با بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر 4070 میلیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکت‌های بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکت‌های بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه یکه تاز است. و تقریبا پنجاه درصد مشتریان بیمه‌های مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان به این شرکت رای اعتماد داده و بیمه نامه‌های خود را با این سرمایه ملی تمدید می‌نمایند.

چرا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان با نمایندگی علوی؟

نمایندگی علوی بعنوان یکی از هزاران نماینده شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1383 پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از سال 1384 تاکنون همه ساله بعنوان یکی از نمایندگان برتر در زمینه بیمه مسئولیت بخصوص بیمه مسئولیت کارفرما در برابر کارکنان و پیشرو در ارائه اینترنتی این بیمه نامه و مشاوره آنلاین و تلفنی و تحویل رایگان در محل مطرح بوده است. نمایندگی 5643 با مدیریت سید عباس علوی لواسانی بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود در بخشهای فنی و آی تی توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد و همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای بخصوص در رشته های بیمه مسئولیت کارفرما، اشخاص و باربری پیشتاز باشد.

 جهت مشاوره آنلاین در مورد انواع بیمه های مسئولیت و پاسخ به سوالات زیر با یک کلیک به بخش مربوطه مراجعه فرمایید

www.insuranceirani.com

با ما تماس بگیرید:

تلفن : 02188544842

فکس:02188172107

همراه و تلگرام:09126770622

آی دی تلگرام مدیریت:@alavionline

 

بیمه مسئولیت چیست؟

 

بیمه ایران - بیمه مسئولیت شرکت بیمه ایران

تعریف حقوقی مسئولیت: 

تعهد و التزام افراد جامعه برای پاسخگویی به قانون، تعریف مسئولیت قانونی از نظر حقوقی است. که در دو قالب مسئولیت مدنی و کیفری تعریف می‌شود.  این مسئولیت هم در قالب مسئولیت کیفری و هم در قالب مسئولیت مدنی قابل تعریف است. بیمه مسئولیت مدنی بیمه‌ای جدید و بسیار مهم است. اگرچه از روزگاران دور وجود داشته و زمانی که جرمی صورت می‌گرفت جزای مشخصی داشت. اما برای مثال زمانیکه شتر یا اسب کسی رم می‌کرد و به شخص یا مایملک کسی آسیب می‌زد، کسی پاسخگو نبود.

با گذر زمان و استفاده از ابزارآلات پیشرفته، قوانین مدنی جدید اضافه شدند که تا حد ممکن آسیب‌هایی که توسط انسان یا ابزار به انسان دیگری یا اموال آنان وارد میشد را با وضع قانون مدیریت کنند. مسئولیت افراد پس از تصویب قوانین مدنی به دو دسته تقسیم شد:

 1. مسئولیت مدنی: که ناشی از فعالیت مدنی و آثار فعالیتهای حرفه ای افراد میباشد و قابل بیمه شدن میباشد.وقتی فردی از قانون تخطی کند، دچار مسئولیت قانونی می‌شود. اگر این تخطی منجر به خسارت به شخصی دیگر شود و فرد مسئول، در مقام ترمیم خسارتی باشد که به دیگری وارد آمده است، گفته می‌شود او در برابر فرد خسارت دیده مسئولیت مدنی دارد. مسئولیت مدنی یا قهری هنگامی مصداق می‌یابد که بر اثر نقض تکلیف و وظیفه قانونی، زیانی به کسی برسد. اگرچه پیمانی در بین نیست اما تخلف از تکلیف قانونی، ریشه این مسئولیت است.
 2. مسئولیت کیفری: که فرد مستقیما در آن دخیل است و نوعی عمد محسوب می‌شود که قابل بیمه شدن نیست.مسئولیت کیفری نوعی مسئولیت قراردادیست و عبارت از تعهدی است که به علت تخلف در قرارداد خصوصی برای اشخاص ایجاد می‌شود.  

بیمه مسئولیت مدنیطیف وسیعی از فعالیت‌های حرفه‌ای در دسته بندی مسئولیت مدنی قابل بیمه شدن قرار می‌گیرند. انواع بیمه مسئولیت مدنی به تعداد کل مشاغل موجود در سطح جامعه متنوع است، شاید کمتر کسی بداند مدیر یک مدرسه یا هیئت مدیره یک پاساژ یا هیئت مدیره یک ساختمان مسکونی یا مدیر یک ورزشگاه در مقابل کارآموزان و مراجعین و پرسنل مسئول باشند و چنانچه آسیب مالی و یا جانی به هر یک از افراد حاضر در این مکان‌ها وارد شود، خسارت احتمالی آن به عهده مدیر این مجموعه‌ها خواهد بود.

از اینرو لزوم داشتن پوشش بیمه های مسئولیت هر روز بیشتر از روز قبل احساس میشود. از معروفترین بیمه های مسئولیت که بیمه مسئولیت مدنی دارندگان وسائل نقلیه موتوری زمینی یا همان بیمه شخص ثالث تا مسئولیت کارفرمایان در مقابل کارکنان ،مسئولیت ساختمان تا مسئولیت حرفه ای پزشکان و مسئولیت حرفه ای پیرانپزشکان حتی مسئولیت پرسنل اداراتی که با خودکار و منگنه و کاغذ کار میکند همه اهمیت دارند و همواره در معرض خطراتی هستند که مسئولیت آن بعهده کارفرمایان می باشد. شاید پرونده هاخسارت بیمه مسئولیت نظیر زمین خوردن یک موتور سوار ،عارضه غیر مترقبه یک بیمار بعد از عمل جراحی، پرتاب براده سوزن منگنه و رفتن در چشم، حادثه کارگران ساختمانی خسارات ناشی از انفجار در پروژه های عمرانی، سقوط جرثقیل و ده ها حادثه دیگر پرونده هایی باشند که همه روزه در دادگاه‌ها مفتوح می‌شود و آه از نهاد کسانی بر می آید که بیمه مسئولیت نداشته‌اند و آرزوی همه آنها این است ای کاش بیمه مسئولیت داشتم و تلفن را بر میدارند و به هر آشنای بیمه‌ای دارند تماس می‌گیرند و می‌گویند کاری نمی‌شود کرد؟ ای کاش اینکار را قبل از روز حادثه انجام میدادند و با یک مشاور بیمه ای خوب مشورت میکردند. به امید اینکه همچون ممالک توسعه یافته هر موسسه ای در کنار داشتن یک مشاور مالی و حقوقی یک مشاور بیمه نیز در کنار خود داشته باشند. توجه داشته باشید حق بیمه هزینه نیست، سرمایه گزاریست.
نویسنده مقاله سید عباس علوی
بیمه ایرانی دات کام - خدمات آنلاین بیمه ایران

چرا بیمه مسئولیت با بیمه ایرانی؟

وبسایت بیمه ایرانی با محوریت ارائه انبوه بیمه های مسئولیت محیطی بسیار ساده و برای کلیه کاربران ایجاد نموده است . در این وبسایت شما با تعاریف و مفاهیم بیمه مسئولیت، قوانین بیمه ای مسئولیت، سوالات متداول در  بیمه مسئولیت، پیشنهادات بیمه نامه مسئولیت، شرایط عمومی بیمه نامه مسئولیت، مقالات بیمه ای مسئولیت و دهها مطلب جذاب در مورد بیمه مسئولیت خواهید دید.

 چرا بیمه مسئولیت با بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر 4070 ملیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه یکه تازی می نماید.و در رشته بیمه مسئولیت همواره پشتیبان مدیران و صاحبان صنایع بوده است.

چرا بیمه مسئولیت با نمایندگی علوی ؟

نمایندگی علوی بعنوان یکی از هزاران نماینده فعال شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1383 پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از سال 1384 تاکنون همه ساله بعنوان نماینده برتر بیمه عمر و پیشرو در بیمه های مسئولیت ، مهندسی ، اتومبیل و درمان تکمیلی مطرح بوده است.این نمایندگی با مدیریت سید عباس علوی لواسانی بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود در بخشهای فنی و آی تی توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد و همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای پیشتاز باشد.

بیمه مسئولیت آرامش خاطر مدیران و دست اندر کاران صنعت و معدن و بازرگانی را به ارمغان می آورد

 

همین آلان با تماس با شماه 88544842 و یا فرم ساده تقاضای مشاوره رایگان بیمه مسئولیت مدنی را تکمیل تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

با ما تماس بگیرید:

تلفن : 02188544842

فکس:02188172107

همراه و تلگرام:09126770622

آی دی تلگرام مدیریت:@alavionline

www.insuranceirani.com

انواع بیمه مسئولیت

در واقع در شرکت سهامی بیمه ایران و به تبع آن صنعت بیمه، بیمه نامه های ذیل در قالب بیمه های مسئولیت یا بیمه طرحهای خاص صادر گردیده است:


بیمه مسئولیت کارفرما در برابر کارکنان

 1. بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان برای فعالیتهای ساختمانی
 2. بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان جهت فعالیتهای خدماتی
 3. بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان جهت فعالیتهای عمرانی

بیمه مسئولیت ساختمانی (خسارت مالی و بدنی به شخص ثالث)

 1. بیمه مسئولیت پزشکان ،دندانپزشکان ،  پیراپزشکان و پرستاران
 2. بیمه مسئولیت مدنی مسئولین فنی بیمارستان / کلینیک / درمانگاه / آمبولانس ها/داروخانه
 3. بیمه مسئوليت مدني حرفه ای دامپزشکان
 4. بیمه مسئولیت اسب
 5. مسئولیت مدنی مدیران باشکاه های در قبال ورزشکاران
 6. مسئولیت مدنی مدیران آرایشگاها در قبال مراجه کنندگان
 7. مسئولیت مدنی مدیران تعمیرگاه های مجاز خودرو
 8. مسئولیت مدنی مدیران پارکینگهای عمومی
 9. مسئولیت مدنی مدیران مجموعه ها و سالنهای ورزشی  در قبال تماشاچیان
 10. مسئوليت مدنی مديران کارواش در قبال مراجعه کنندگان
 11. مسئوليت مدنی مديران و برگزار کنندگان مسابقات ورزشي همگانی
 12. مسئولیت مدنی سالن های سینما و تئاتر
 13. مسئولیت مدنی مدیران مراکز آموزشی
 14. مسئولیت مدنی مدیران مجتمع های مسکونی
 15. مسئولیت مدنی مدیران در قبال شرکت کنندگان در اردوهای دانش آموزی
 16. مسئولیت مدنی حرفه ای شرکتهای بازرسی
 17. مسئولیت مدنی حرفه ای مهندسین ناظر
 18. مسئولیت مدنی حرفه ای دارندگان وسائل حمل دریائی در قبال مسافرین
 19. مسئولیت مدنی حرفه ای وکلای دادگستری در قبال موکلین
 20. مسئولیت مدنی شرکت های گازپرکنی سیلندر در قبال مصرف کنندگان
 21. مسئوليت حرفه اي مجريان گاز
 22. مسئوليت مدني حرفه ای سردفتران اسناد رسمی
 23. مسئولیت مدنی مدیران هتلها و واحدهای اقامتی در قبال مسافرات
 24. مسئولیت مدنی حرفه ای آتش نشان ها
 25. بیمه مسئولیت مدنی شکارچیان و محیط بانان در قبال اشخاص ثالث
 26. بیمه مسئولیت مدنی دارندگان آسانسور در قبال استفاده کنندگان
 27. بیمه مسئولیت مدنی تولید کنندگان کالا در قبال مصرف کنندگان
 28. بیمه مسئولیت مدنی شرکتهای نصاب کیتهای گازسوز و سائل نقلیه موتوری
 29. بیمه مسئولیت مدنی مدیران رستوران در قبال مراجعین و مشتریان 
 30. بیمه مسئولیت مدنی تضمین کیفیت کالا تولیدی ناشی از عدم کیفیت آن
 31. بیمه مسئولیت مدنی جامع شهرداری در قبال شهروندان
 32. بیمه مسئوليت مدنی تست کيتهاي گازسوز وسائط نقليه موتوری
 33. بیمه مسئوليت مدنی در قبال استفادکنندگان از تفرجگاههاي عمومی
 34. بیمه مسئولیت مدنی متصدیان تخلیه و بارگیری در قبال اشخاص ثالث
 35. بیمه مسئولیت مدنی برگزارکنندگان نمایشگاه در قبال مراجعین
 36. بیمه  مسئولیت مدنی مدیران مجموعه ها و سالنهای ورزشی در قبال استفاده کنندگان
 37. بیمه مسئولیت مدنی مدیران تورهای سیاحتی ، زیارتی ، تفریحی
 38. بیمه  مسئولیت مدنی مدیران مهد کودکها
 39. بیمه مسئولیت مدنی مدیران و ناجیان غریق استخر
 40. بیمه مسئولیت مدنی مدیران دارندگان ماشین آلات ساختمانی، راه سازی و کشاورزی در قبال استفاده کنندگان
 41. بیمه مسئولیت مدنی مدیران شهربازی  در قبال مراجعین و استفاده کنندگان
 42. بیمه مسئولیت شهرداریها

 

 جهت مشاوره آنلاین در مورد انواع بیمه های مسئولیت و پاسخ به سوالات زیر با یک کلیک به بخش مربوطه مراجعه فرمایید

چرا بیمه مسئولیت با بیمه ایرانی؟

وبسایت بیمه ایرانی با محوریت ارائه انبوه بیمه های مسئولیت محیطی بسیار ساده و برای کلیه کاربران ایجاد نموده است . در این وبسایت شما با انواع بیمه مسئولیت تعاریف و مفاهیم بیمه مسئولیت، قوانین بیمه ای مسئولیت، سوالات متداول در بیمه مسئولیت، پیشنهادات بیمه نامه مسئولیت، شرایط عمومی بیمه نامه مسئولیت، مقالات بیمه ای مسئولیت و دهها مطلب جذاب در مورد بیمه مسئولیت خواهید دید.

چرا بیمه مسئولیت با بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر 4070 ملیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه یکه تازی می نماید.و در رشته بیمه مسئولیت همواره پشتیبان مدیران و صاحبان صنایع بوده است.

چرا بیمه مسئولیت با نمایندگی علوی ؟

نمایندگی علوی بعنوان یکی از هزاران نماینده فعال شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1383 پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از سال 1384 تاکنون همه ساله بعنوان نماینده برتر بیمه عمر و پیشرو در بیمه های مسئولیت ، مهندسی ، اتومبیل و درمان تکمیلی مطرح بوده است.این نمایندگی با مدیریت سید عباس علوی لواسانی بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود در بخشهای فنی و آی تی توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد و همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای پیشتاز باشد.

بیمه مسئولیت آرامش خاطر همه مدیران و دست اندر کاران صنایع و بازرگانی را به ارمغان می آورد

با ما تماس بگیرید:

تلفن : 02188544842

فکس:02188172107

همراه و تلگرام:09126770622

آی دی تلگرام مدیریت:@alavionline

www.insuranceirani.com

تماس تلفنی