ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

  صدورآنلاین بیمه نامه درایام تعطیل  09121268394images 1

مشاوره آنلاین بیمه عمر

مشاوره آنلاین بیمه عمر ایران مان

مشاوره خرید بیمه اتومبیل

مشاوره خرید آنلاین بیمه اتومبیل

مشاوره بیمه مسئولیت

مشاوره خرید آنلاین بیمه مسئولیت

مشاوره بیمه آتش سوزی

مشاوره خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی ایران

بهترین بیمه عمر کدامست؟

بهترین بیمه عمر کدامست؟

اینکه بگوییم بهترین بیمه عمر کدامست سوال کاملی نیست و به طبع اگر از سایت بیمه ایرانی پرسیده اید جواب ما قطعا بیمه ایران است.که اگر چنین نبود قطعا به ارائه آن مبادرت نمی نمودیم.

ولی واقع بینانه ترین پاسخ نیز این است که بدترین بیمه عمر نیز از نداشتن آن بهتر است .در واقع با وجود اینکه بیمه عمر یک بیمه انتفاعیست ولی نتیجه آن قطعا اجتماعیست . و به عقیده نگارنده حتی از بسیاری از بیمه های تامینی و اجتماعی بهتر است.

بهترین بیمه عمر ایران

اعتقاد نگارنده بر این است که همانطور که در شعار بیمه مان بیمه ایران آمده است (هر ایرانی یک بیمه عمر مان)تحقق پیدا کند به واقع اتفاقات خوبی خواهد افتاد:

هیچ سر پرست خانواده آسایش فکری و مالی خود را از دست نخواهد داد

  هیچ بازنشسته ای در نیمه دوم زندگی خود به فکر تامین درآمد مازاد نخواهد بود . 

  هیچ سرپرست خانواده ای نگران آینده فرزندان در صورت فقدان خود نمی باشد.

هیچ شخصی که بیمه ندارد نگران بازنشستگی نخواهد بود.  .

 هیچ میانسالی نیمه دوم زندگی خود را با نگرانی آغاز نخواهد کرد.

هیچ کودک بی سرپرستی وامانده و بی پناه نخواهد بود.

پیشنهاد خرید بهترین بیمه عمر ایرانهمین حالا اینجا را کلیک کنید و فرم ساده آنرا تکمیل نمایید تا مشاوران ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند

 بهترین بیمه عمر ایران کدام استواقعا بهترین بیمه عمر کدامست؟

 به عقیده بسیاری از کارشناسان و حتی کسانی که برای تخریب شرکت سهامی بیمه ایران از هیچ فعالیتی چشم پوششی نمی کنند.بهترین بیمه عمر موجود در صنعت بیمه ایران همانا بیمه عمر مان بیمه ایران است.

دلایل متعددی می توان برای برتری بدون چون و چرای بیمه عمر مان بیمه ایران در بازار برشمرد:

  • از نظر طراحی و پوششهاس متنوع و انعطاف پذیر بیمه عمر مان ایران
  • سابقه 82 ساله بیمه ایران که در این مدت به تمامی تعهدات مالی خود عمل نموده است
  • توان مالی بیمه ایران که به تنهایی سرمایه ای برابر چندین برابر بیمه های خصوصی داراست
  • عملکرد خیره کننده بیمه ایران در حوادث عمومی مثل جنگ ، انقلاب ، شورش ، تحریم و بلایای طبیعی
  • بد گویی رقبا در بازار بجای سازماندهی و ارائه بیمه ای مناسب برای تمام اقشار جامعه
  • پرداخت سرمایه های بیمه عمر و پس انداز ، بیمه جامع زندگی و بیمه عمر مان طی بیش از شصت سال گذشته و بدون وقفه

چرا بیمه مان با بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر 4070 ملیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه یکه تازی می نماید.با توجه به اینکه بیمه عمر مان بیمه ایست بلند مدت به جرات می توان گفت بیمه ایران تنها شرکتیست که ثابت کرده است ، برای دوران بحرانها ، بعنوان یک نهاد ملی همواره به کمک مردم خواهد شتافت.

چرا بیمه عمر مان با نمایندگی علوی ؟

نمایندگی علوی بعنوان یکی از هزاران نماینده شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1383 پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از سال 1384 تاکنون همه ساله بعنوان نماینده برتر بیمه عمر مان و از سال 1393 جزء نخستین نمایندگانی بود که این بیمه نامه را عزضه نمود ، این نمایندگی ضمن پیشرو بودن در بیمه های مهندسی ، مسئولیت ، اتومبیل و درمان تکمیلی همواره سکاندار فروش بیمه های عمر بوده است.این نمایندگی با مدیدیت سید عباس علوی لواسانی بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود در بخشهای فنی و آی تی توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد و همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای پیشتاز باشد.

چرا بیمه عمر مان با سایت بیمه ایرانی؟

وبسایت بیمه ایرانی با محوریت ارائه انبوه بیمه های عمر طراحی گردیده است لیکن پس از ارائه بیمه عمر مان تخصص اصلی خود را بیمه عمر نهاد و خدمات حائز اهمیتی به علاقمندان ارائه داده است.البته این سایت در سایر زمینه های  بیمه های اشخاص نیز محیطی بسیار ساده و برای کلیه کاربران ایجاد نموده است . در این وبسایت شما با تعاریف و مفاهیم بیمه عمر، قوانین بیمه های عمر ، سوالات متداول در بیمه های عمر ، پیشنهادات انواع بیمه نامه عمر ، شرایط عمومی بیمه نامه عمر، مقالات بیمه های عمر و دهها مطلب جذاب در مورد بیمه عمر خواهید دید.همچنین در سایت بیمه ایرانی ارائه خدمات بیمه ای بخصوص در رشته های شخص ثالث و بدنه  ، بیمه اشخاص , بیمه باربری , بیمه مهندسی , بیمه مسئولیت و بیمه آتش سوزی را به تفصیل خواهید آموخت.

 فرم پیشنهاد بیمه نامه گروهی بیمه عمر مان

 فرم پیشنهاد بیمه مان صفحه اول
 فرم پیشنهاد بیمه مان صفحه دوم
 جدول قد وزن بیمه مان
 همین آلان با تماس با شماه 88544842 و یا فرم ساده تقاضای مشاوره رایگان بیمه عمر مان را تکمیل تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

بطرف خرید بهترین بیمه عمر ایران

خرید آنلاین بهترین بیمه عمر ایران ثبت سوالات متداول بهترین بیمه عمر ایرانwww.insuranceirani.com

 نویسنده:سید عباس علوی لواسانی

استفاده از مقالات سایت با ذکر منبع بلامانع است

بیمه عمر بیمه عمر ایران بیمه عمر سید خندان بیمه عمر شریعتی شرایط بیمه عمر بیمه عمر چیست ؟ بیمه عمر مان بهترین بیمه عمر برترین بیمه عمر

تماس تلفنی